Wpisy z tagiem: buskerbus

czwartek, 23 sierpnia 2012
Sierpniowa włóczęga po rynku
Dzisiaj znowu powłóczyłam się po Rynku i pooglądałam artystów ulicznych. Już wiem, że tam, gdzie zbiera się tłum nie ma się co pchać, bo zazwyczaj jakiś performer właśnie wykłada się na skórce od banana albo zagląda dziewczynom pod spódniczki. Ewentualnie prowadzi rozbudowany dialog z publicznością. Tyle, że on gada coś tam w swoim języku, ewentualnie angielskim, a publiczność w swoim. Warto natomiast rozejrzeć się uważnie i poszukać artystów grających. Zachwycił mnie dziś duet z Francji. Bosonogi mężczyzna grający na gitarze i jego eteryczna nimfa śpiewająca po francusku. Piękne to było. Trio polsko-niemieckie też cudnie grało. I tych dwóch panów wokół których tańczyły dzieci. Aż dziw, że tylko one, gdyby tak wszyscy przechodnie zaczęli pląsać to by było dopiero widowisko! Dzisiejszy obchód był późniejszy, na granicy zmierzchu i zmroku, ciężko było zdjęcia z ręki robić (a artystom po oczach lampą błyskać nie będę :) więc głównie słuchałam i do księżyca wzdychałam.


i na koniec znowu bonus w postaci hostess :) dziś na czerwono w orientalnych klimatach

środa, 22 sierpnia 2012
Sztuka uliczna
Dziś pierwszy dzień festiwalu sztuki ulicznej BuskerBus. Zahaczyłam więc o Rynek, bo podejrzeć artystów w pracy :) Wszelacy grajkowie są moimi zdecydowanymi faworytami. Może jutro również zajrzę na Rynek i poszukam czegoś spektakularnego, co mnie zachwyci :)


A ta pani też artystka? E, chyba nie...

| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę