Wpisy z tagiem: krasnoludki

piątek, 09 lipca 2010
letnie wyprzedaże
Na drugim piętrze Renomy, wciśnięty w kąt znajduje się krasnoludzki zakąt :)
Jak wiadomo, we Wrocławiu krasnoludków nie brakuje, każdy z nich tu zje i się obuje.
Są też różne fatałaszki i dla dzieci do igraszki można kupić to i owo by się żyło kolorowoSzkoda tylko, że ten krasnoludkowy zakątek sprawia wrażenie zrobionego na odczepnego. Tu się coś odkleiło, tam się coś zakurzyło. Dawno nikt nie sprzątał i nikt tutaj nie zaglądał.

Może trzeba było w lepszym miejscu go postawić, by bardziej przypominał sklepy z Renomy niż by wyglądał na taki niewydarzony.

Ale swoją drogą pomysł fajny ^^ dobrze, że krasnoludki mają gdzie się ubrać ^^ brakuje tylko jeszcze krasnoludkowej kawiarni i księgarni
Przepraszam za rymowanie i kiepską jakość zdjęć - wszystko przez te upały, że nie czuję, gdy rymuję i aparat mi ciąży na ramieniu.


piątek, 23 kwietnia 2010
Krasnoludzki bankomat
Teraz i krasnoludkom nie zabraknie gotówki na nocne szaleństwa w rynku :)i jeszcze czerwony tramwaj zabytkowyOdkryłam dziś "tildowe" zdjęcia! Niestety mój aparat takich cudów nie zrobi, ale zawsze można się wspomóc programem graficznym :) Dwie powyższe fotki zostały zainspirowane tą techniką.
1 , 2 , 3 , 4
 
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę