Wpisy z tagiem: krasnoludki

niedziela, 13 lutego 2011
Krasnoludki śmieci nie palą

Dziś wizyta na Nadodrzu, gdzie wśród odrapanych kamienic wyrastają odnowione kamieniczki, a na tych zapuszczonych wyrastają krasnale.

sobota, 20 listopada 2010
Jestem sobie krasnoludek
To znaczy on sobie jest krasnoludek, tylko czemu tak siedzi z kłódką?Siedzi chyba już od jakiegoś czasu, ale wcześniej go nie dojrzałam. Niestety nie ma opisu ani tabliczki z imieniem więc taki trochę bezimienny jest. Chyba, że coś przegapiłam bo się strasznie śpieszyłam.
 
EDIT: Dzięki Camparis wiem już, że krasnal nazywa się OddLudek. Poszperałam trochę i znalazłam zdjęcia krasnala bez kłódki, czyli to już jakaś oddolna inicjatywa. A postawiło go STOWARZYSZENIE BRATNIEJ POMOCY "ODD FELLOWS" W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
22:38, emilya5
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 13 września 2010
I Wrocławski Festiwal Krasnali
W piątek i sobotę we Wrocławiu krasnoludki świętowały swój I Festiwal. Na szczęście, mimo przybyłych tłumnie gapiów, żaden rozdeptany nie został. Zawodnicy startujący w Grasnalu udowodnili, że krasnalska planszówka jest do przejścia i wcale nie trzeba brody posiadać by mądrością się wykazać.
A przed Ratuszem stanęły w pełnej krasie krasnale w skali makro.
Wystawę otworzyła Katarzyna Figura - znana bardzo dobrze w krasnalskim środowisku, wraz z prezydentem miasta Rafałem Dutkiewiczem, który jak wiadomo jest w bliskich kontaktach z krasnoludzką Radą Miasta.
Na koniec wszyscy ruszyli paradnie wraz z królewską parą Ich Mościów Krasnali, którzy na tą okazję większy strój przybrali. Celem była cela krasnala z ulicy Więziennej pokutującego za zbrodnie tak niesłychane, że nikt o nich nie słyszał. Uwolnić się go prawie udało, zabrakło ledwie co chwili, a kazamaty by puściły.


rozgrywki

walka finałowa


finaliści i zwycięzcy


Grasnal w wersji "live"
harcujące krasnale
otwarcie wystawy


królewska para przybywa


na paradę czas ruszyć
Uwolnić orkę...khę..tzn krasnala!

W sobotę również wiele się wydarzyło, lecz mnie niestety już tam nie było.
środa, 11 sierpnia 2010
zaproszenie na festiwal do krasnali
Zazwyczaj wrzucam zdjęcia z imprez, które już się odbyły. Dziś dla odmiany zapraszam na I Wrocławski Festiwal Krasnoludków.
Odbędzie się on 10 i 11 września 2010 r., a po szczegóły odsyłam tu: http://festiwal.krasnale.pl/Zdjęcia będą później, jeśli uda mi się dotrzeć :)


poniedziałek, 02 sierpnia 2010
Krasnal miłośnik
...miłośnik sztuki oczywiście ^^
Zazwyczaj nie wrzucam na bloga krasnali ponieważ jest ich zatrzęsienie we Wrocławiu, ale czasami spotykam takie, jak na przykład ten poniżej z Placu Kościuszki i wtedy nie mogę się powstrzymać.20:18, emilya5
Link Komentarze (1) »
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę