Wpisy z tagiem: krasnoludki

sobota, 15 września 2012
Wratislavia Krasnal - piątek
Kilka zdjęć z piątkowego Festiwalu piosenki mało poważnej, czyli Wratislavia Krasnal. Dawno się tak nie uśmiałam, chociaż poziom kabaretów był bardzo różny. Ale nawet te, które mniej przypadły mi do gustu wybroniły się w moich oczach chociaż jednym utworem. Ciężko pisać o tym, co działo się na scenie, to trzeba było zobaczyć :D. Publiczność reagowała żywo i spontanicznie, artyści dawali z siebie wszystko więc chyba wszyscy dobrze się bawili. Imprezę prowadził duet Szpak i Żak. Motywem przewodnim była piosenka kabaretowa, a ponieważ lubię wesołe utwory to poszłam :), bo tak ogólnie to ja za kabaretami nie bardzo :P

Powitanie prowadzących. Za chwilę Grzegorz Żak i Ścibor Szpak zmienią koszulki i zaśpiewają szanty ;)

Kabaret Tenor. Oj, tutaj to się działo!

Liquidmime. Ona gra, on śpiewa. Czy przypadkiem nie wymyślił ich Tim Burton?

To chyba kabaret Chyba (tak wiem, banalny żart z nazwy)

Róbmy swoje. O, ich piosenki znam z radia. Fajnie usłyszeć na żywo :)

I kolejny gość specjalny - Nic Nie Szkodzi. Aria z głową ;) dobre

Jurki. Bezkonkurencyjni. Wyszli w garniturach zeszli w... chm, bez garniturów :D (na koniec wpisu specjalny bonus Jurkowy;)


BezNasWy, na spokojnie i lirycznie

Czesuaf, zakończyli występy, całkiem zabawna parodia Stinga

I zbiorowe zdjęcie

Jako bonus zdjęcie z imprez plenerowych III Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków. Park Staromiejski i Świdnicka. W parku było istne szaleństwo dziecięce.


I jeszcze specjalny bonus nr 2.


Edit. Chciałam jeszcze pozdrowić InkiPinki, które dzielnie produkowały przypinki z rysunków dziecięcych robionych na miejscu na krasnalowym stoisku na Świdnickiej :)
sobota, 08 września 2012
Wszyscy jesteśmy krasnalami

Nadchodzi, zbliża się małymi kroczkami w wielkich ciżmach, święto wrocławskich krasnoludków. Na które wszystkich zapraszam. Wszelakie atrakcje odbędą się głównie w Teatrze Lalek i Parku Staromiejskim.


czwartek, 31 maja 2012
Ktokolwiek widział...
Poszukiwany od 10 maja. Nagroda nie przewidziana.

Najwyraźniej ktoś mu pomógł wyskoczyć z kapci. Ech, szkoda słów na ludzką głupotę :(
13:14, emilya5
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 28 listopada 2011
Freudek i smok
Rozsiadł się wygodnie na leżance i niby to w górę na smoka spogląda. Ale widać od razu, że z tej pozycji to i na studentki ma świetny widok, szczególnie na te, co w spódniczkach na zajęcia przychodzą. Taki to właśnie jest krasnal Freudek. Niby zamyślony, ale coś mu się w oczach tli figlarnie zza binokli i uśmiech mu się błąka pod zarostem. Dobrze, że smoczycho wejścia pilnuje i ma baczenie, co by zbyt wiele dziewcząt na tej kanapie się nie zasiedziało.Wejście do budynku mieszczącego obecnie Instytuty Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.
poniedziałek, 03 października 2011
Krasnalizacje 2011
Poniedziałek. Najwyższy czas pomyśleć o nadchodzącym weekendzie :)
Uwaga! Reklama nie sponsorowana :) W najbliższy piątek i sobotę (7-8.10) odbędzie się we Wrocławiu II Festiwal Krasnoludków. Organizatorzy zapowiadają dużo atrakcji dla małych i dużych, a w tym:

Program wydarzenia obfituje w różne atrakcje. Na Wyspie Słodowej zostanie wzniesione wielkie miasteczko krasnoludków. Zwiedzający będą mogli zajrzeć do domku krasnali i przypatrzeć się codziennym zajęciom mieszkańców. Będzie można upiec ciastka, rąbać drewno i cerować skarpety z krasnoludkami. W strefie bajki w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej dzieci będą mogły posłuchać opowieści o małych mieszkańcach Wrocławia i wspólnie z nimi się pobawić. Dorosłych na pewno zachwyci wystawa „Wielki Świat”: na Rynku pojawią się przedmioty codziennego użytku krasnoludków, które animować będą aktorzy przebrani za skrzaty. Pierwszy dzień festiwalu zostanie zakończony triumfalną demonstracją, w trakcie której krasnale będą się domagać się praw do długiej brody i słonecznej pogody codziennie! Do zabawy będzie mógł przyłączyć się każdy chętny.

W sobotę miasteczko krasnoludków ponownie otworzy swoje bramy dla zwiedzających. Punktualnie o 12.00 na Rynku odbędzie się rowerowy rajd krasnali. Warunki uczestnictwa: dwa kółka i szeroki uśmiech. O tej samej godzinie rozpoczną się również „Krasnalizacje 2011”, czyli Przegląd Improwizacji Kabaretowych, zakończone wieczorem finałową Galą Kabaretową(w Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim). Najmłodszym proponujemy natomiast ponownie udać się do strefy bajki, gdzie wysłuchają arcyciekawych historii.

Festiwal Krasnoludków to jedna z najważniejszych imprez wizerunkowych Wrocławia. Krasnoludki na stałe wpisały się już w miejski krajobraz. Wspólne celebrowanie jest doskonałym sposobem na zintegrowanie mieszkańców i gości wokół symbolu stolicy Dolnego Śląska.

Zespół II Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków

Strona Festiwalu
Program
Krasnalizacje na Facebooku
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę