Wpisy z tagiem: lato

poniedziałek, 27 sierpnia 2012
Ostatnia sobota sierpnia
Tak, to już ten moment. Następna sobota to już 1 września. Wrzesień też potrafi być ciepły i piękny, ale to już nie lato. W powietrzu zaczynie się za chwilę snuć pajęcza nić. Dziś zauważyliśmy, że zwariowane, piskliwe jerzyki już nie latają niczym szalone za oknem. Cicho bez nich się zrobiło. W parku na przeciwko drzewa jeszcze zielone, ale coś w nich się już czai jesiennego. Słońce nie ucieka już za kominy elektrociepłowni tylko zachodzi na wprost okien. Przygrzało jeszcze w weekend. Sobotni wieczór i noc były na prawdę ciepłe i letnie pod każdym względem. Nie mogłam sobie odmówić spaceru. Na mieście rozkrzyczane i rozbawione tłumy. Co chwilę mijaliśmy grupki z wieczorów kawalerskich/panieńskich. Atmosfera wakacyjna nie mająca w sobie nic z końca lata.
No i garść zdjęć.

niedziela, 19 sierpnia 2012
Sierpniowy zmierzch
Upały wróciły. Znów będę nie do życia, ale sierpień to już nie lipiec i słońce chowa się wcześniej. Usiąść nad Odrą o zmierzchu w ciepły, letni wieczór to sama przyjemność. I zmierzch o takiej godzinie, że do pracy się można wyspać ;)
A miasto o zmierzchu mieni się magicznie światłami i zasysa :)

Upał taki, że ryby z wody wyskakują łyknąć trochę świeżego powietrza. Rybka złapana oczywiście zupełnie przypadkiem. Jak polowałam na nie z obiektywem to mi umykały skubane (tak, to ta rozmyta plamka szarości na dole zdjęcia).

Niektórym i tak zmarzły łapki od siedzenia pod mostem więc rozpalili ognisko. A może to tylko było przygotowywanie kolacji? Zaraz, czy tu można palić?

środa, 18 lipca 2012
Kwitnący Wrocław
Mamy pełnię lata i w końcu mogę podziwiać w mieście "kwitnące balkony". Niektóre wyglądają niczym ogrody zawieszone nad ulicami :) Bardzo to lubię, szkoda tylko, że mi pozostaje do zagospodarowania jedynie parapet. Chociaż, jak widać na zdjęciu poniżej i parapet może być ukwiecony :)

wtorek, 31 sierpnia 2010
To już jesień?
A lata żal. Pozostał wspomnień czar...
(Augustów, Sejny, Wilno, Monachium)Teraz czekamy na piękną, złotą jesień :)
Tagi: lato
22:10, emilya5
Link Dodaj komentarz »
środa, 21 lipca 2010
latem na łące
czyli kwiatki kwitnące :)
najlepszy sposób na upały - wyrwać się z miasta chociaż na chwilę
 
1 , 2
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę