Wpisy z tagiem: noc

poniedziałek, 24 czerwca 2013
Jedyna taka najkrótsza w roku
W tym roku pierwszy dzień lata był wymarzonym dniem - ciepłym, słonecznym z pięknym zachodem słońca. Tylko na to ostatnie trzeba było bardzo dłuuuuuugo czekać :) A do tego jeszcze księżyc w pełni. Normalnie szał-ciał (niektórzy korzystali ;P).

czwartek, 24 stycznia 2013
Drzewo w kropki
Dziś drzewo w kropki świetlne z widokiem na Uniwersytet :)


wtorek, 11 grudnia 2012
Romantyczny spacer w śniegu
Hej romantycy i pragmatycy! Nadchodzący weekend to ostatnia szansa przed świątecznym szaleństwem na romantyczny spacer w śniegu (i podobno ocieplenie nadciąga). Macie dość jarmarku? Zapraszam na spacer po Ostrowie. Wszystkich gdzieś wywiało i zrobiło się pustawo i bardzo nastrojowo w świetle gazowych latarni. W zaułkach Ostrowa można się schować ... przed wiatrem od Odry. Wskazane jest ciepłe przyodzienie oczywiście :) Pamiętajcie! Zima waszą matką! E... się rozpędziłam :D w końcu zima jest matką jedynie bałwanów. Zima nie jest Twoim wrogiem! Tak brzmi lepiej ;)


niedziela, 01 stycznia 2012
Ostanie zdjęcie z zeszłego roku
Nim zegar wybił północ, a w niebo poleciało tysiące fajerwerków dymiąc, skwiercząc i hałasując, wybraliśmy się z M. na spacer. Powinnam tu teraz dodać na zimowy spacer, ale sami wiecie, jak to z tą zimą w tym roku jest. Poszliśmy przez Wyspę Słodową uśpioną w ciemnościach, gdzie bezlistne drzewa szeptały do siebie o ciepłych dniach, kiedy to dawały schronienie przed słońcem odpoczywającym studentom. Minęliśmy "barkę" rozświetloną kolorowymi światełkami. I przeszedłszy remontowanym mostem przy Młynie Maria skierowaliśmy się na Ostrów Tumski. W taki wieczór spacer po Ostrowie to sama przyjemność. Gazowe latarnie rzucały wątłe światło na bruk. Nic nie zakłócało ciszy i spokoju, jaki tam panował. Nawet turystów można było policzyć na palcach jednej ręki. Odra zastygła w bezruchu tocząc swój nurt gdzieś przy dnie. Zatrzymaliśmy się na chwilę, by podziwiać "podwodny Wrocław" idealnie odwzorowany tego wieczoru na tafli wody. Zupełnie jakby czas się zatrzymał, a Stary Rok próbował wykraść Nowemu kilka dodatkowych chwil rozciągając pozostałe mu minuty i godziny.


A potem skierowaliśmy się w stronę Rynku i cały czar prysł :)
poniedziałek, 28 grudnia 2009
halo
księżycowe halo złapane wieczorem 27 grudnia :)


| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę