Wpisy z tagiem: pomnik

czwartek, 30 stycznia 2014
Sokrates
Sokrates się wykrusza, już nawet filozof popada w rozsypkę patrząc na to co się dzieje. Ratujmy myśliciela!
A tak na poważnie, to może ktoś mu zalepi dziurę w głowie, bo mu wszystkie myśli wiatr wywieje, wiewiórki w środku zamieszkają lub co gorsza wyląduje ten zacny i zabawny pomnik na śmietniku (historii). Przydałaby mu się renowacja.Bo, jak ktoś ma "dziury" w głowie, to różne rzeczy stamtąd wyłażą.
niedziela, 02 grudnia 2012
W blasku "słońca"
Niczym kosmiczny widok - ziemia oświetlana przez słońce ;)

Na placyku przed kinem Helios Nowe Horyzonty, pod koniec listopada odsłonięta została Kryształowa Planeta - dwumetrowa rzeźba z brązu, która przedstawia kobietę w spódnicy w kształcie kuli ziemskiej. Jej autorką jest wrocławska artystka Ewa Rossano.
Nie wiem, jak Wam, ale mi przypadła do gustu :)

A poza tym, chciałam w sobotę porobić trochę zdjęć jarmarcznych, ale był taki tłok i ścisk, że nie dało rady wcisnąć się z obiektywem. Poczekam na bardziej sprzyjającą aurę, np. opad śniegu, mróz albo cokolwiek innego, co zniechęci ludzi do włóczenia się po straganach :)
Tagi: pomnik
23:42, emilya5
Link Komentarze (3) »
wtorek, 11 września 2012
Żuraw
Dzisiaj na szczęście i pomyślność, długie życie i wygraną w lotto - żuraw, odwzorowany z japońskiej sztuki składania papieru (origami). Prawda, że ładny? Żeby uzyskać wszystkie wyżej wymienione należy potrzeć o niego nosem ;) No to pędem, kto może biegnie przed budynek filologii Uwr i do dzieła!
A kto nie może niech podziwia, jaki fajny akcent zyskał skwerek na rogu Grodzkiej i Piaskowej na przeciwko Hali Targowej :)


Ps. A jeśli ktoś chce się poczuć niczym śledczy z CSI:zagadki Wrocławia, to może wypatrzeć moje nogi odbijające się na ptaku :) (kryminalne opuściłam świadomie i z premedytacją;). Swoją drogą fajnie odbija się rzeczywistość na takim łamańcu.
czwartek, 02 września 2010
Włóczykijowo
Jakaś melancholia mnie nachodzi w takie wietrzne i deszczowe dni. Mam ochotę spakować się i wyruszyć śladem Włóczykija, ale jak tu zostawić tą naszą "dolinę muminków"?
Zostaję więc na miejscu, gdyby jednak ktoś chciał wyruszyć w podróż to węzełek już spakowany czeka za Renomą ;P. Nic tylko na kij go zarzucić, zamknąć dom na cztery spusty (klucze też są) i w drogę ku przygodzie!
Tagi: pomnik renoma
20:26, emilya5
Link Dodaj komentarz »
środa, 01 września 2010
Chrobry


Patrząc w stronę zachodzącego słońca...
Tagi: pomnik
22:02, emilya5
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę