Wpisy z tagiem: kamienice

środa, 24 lipca 2013
Płaskorzeźba ze świętym
Matko jedyna ale mam zaległości! Nie wiem kiedy to wszystko ogarnę :F Dziś płaskorzeźba upolowana na Poniatowskiego.
Powoli do przodu i się ogarnę, tylko muszę nabrać rozpędu i pomieszać trochę stare z nowymi :)A poniżej bardziej całościowo z większym fragmentem budynku:


poniedziałek, 24 czerwca 2013
Jedyna taka najkrótsza w roku
W tym roku pierwszy dzień lata był wymarzonym dniem - ciepłym, słonecznym z pięknym zachodem słońca. Tylko na to ostatnie trzeba było bardzo dłuuuuuugo czekać :) A do tego jeszcze księżyc w pełni. Normalnie szał-ciał (niektórzy korzystali ;P).

środa, 08 maja 2013
Dębickiego
Dozorca śpi, a myszy harcują. Dobrze, że chociaż kot nie zasnął, ale co on biedny poradzi na takie stado myszy, jedną upoluje, a reszta ucieknie.
Płaskorzeźby pochodzą z kamienicy przy Dębickiego. Na moje oko lata 30ste XX wieku. Zdobienia dość oszczędne, jedynie po obu stronach wejścia te dwie płaskorzeźby :) Warto było przejść się za wiadukt i zboczyć z utartych szlaków, bo klimaty tam już zupełnie inne niż na Nadodrzu.


Kot może spokojnie na myszy polować, tutejsze psy mają ciekawsze zajęcie.

sobota, 06 kwietnia 2013
Kwietniowe niebo
Wprawdzie ostatnio było głównie tak:

no, może tylko z mniejszą ilością słońca. To jednak nadszedł kwiecień, a wraz z nim pierwsze zjawiskowe zachody słońca :)

Czekam na więcej :)
wtorek, 19 marca 2013
Faktura miasta
Oczywistym jest, że wszyscy marzymy o mieście idealnym - czystym, wyremontowanym, bez bazgrołów na ścianach i zeszłorocznych plakatów. Ale o to trudno, częściej bywa tak, jak poniżej. Jeśli przyjrzeć się bliżej tej brzydocie, to i w niej można dostrzec jakieś piękno. Z dalszej perspektywy jednak wybieram opcję utopijną - czysto, schludnie i uroczo.
A propos zeszłorocznych - zdjęcia te czekały prawie rok na publikacje :) jakoś zawsze coś pilniejszego wypadało, a potem zapomniałam o nich całkiem. Przeglądając fotki z marca 2012, co by sobie popatrzeć, jak powinna wyglądać prawdziwa wiosna, znalazłam i je :) W tle, gdzieś tam, błękitne niebo. Sezon rowerowy już dawno był otwarty... ech...

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę