Wpisy z tagiem: kamienice

wtorek, 31 maja 2016
Farba odpada

Można by się spodziewać, że spod odpadającej farby wyłoni się "gotyk" - w sensie krój pisma, a nie strzelistości wież, a tu niespodzianka. Wina, wódki, rum.

wtorek, 02 września 2014
Oko na Nowy Targ
Uważne OKO patrzy.


poniedziałek, 07 kwietnia 2014
Kameleon
Pięknie się wtopiła w otoczenie, c`nie?

A tak w ogóle to zielono. Nie, że coś tam się puszcza na drzewach, ale normalnie zielono, jak w maju. Dzisiaj widziałam nieśmiały kwiat jaśminu wyglądający na świat. Zdjęć nie mam, (jeszcze), a przecież taka zieleń nie wszędzie się rozbujała. Na własne oczy widziałam w weekend gołe drzewa w Polsce centralnej. Ale była też cała polana zawilców więc wyszło na plus. Zdjęć nie mam, bo zapomniałam aparatu. Tak, też mi trudno w to uwierzyć, że mogłam go zapomnieć :F
piątek, 04 kwietnia 2014
Ptasia13 detal
Szaleję, kolejny dzień i kolejny wpis. Nie martwcie się, będzie za chwilę przerwa, chociaż pogoda sprzyja spacerom i odkrywaniu nowych rewirów miejskich i podmiejskich (wprawdzie chwilowo pada ale myślę, że kluczowe jest tutaj słowo chwilowo:).


A zanosi się na to, że będzie tych spacerów sporo, bo niestety ukradli nam rower :( Mamy teraz jeden i nijak na nim się nie da wybrać na wspólną wycieczkę :( Straszny smutek i żałość. Rower mojego M. został wyprowadzony z kamienicy, gdzie stał sobie przypięty. I na nic te wszystkie plany wycieczkowe, na pstrąga pod Wrocław trzeba będzie autem jechać. I po górach nie pojeździmy na wiosnę.
Może ktoś spotkał na mieście ten rowerek?

Sprawa została zgłoszona, ale prawdopodobieństwo odzyskania jest nikłe. Powiem wam jedno - ZNAKUJCIE rowery! To nic nie kosztuje, a zawsze, to jakieś zabezpieczenie.
Rowerku, tęsknimy za tobą. Chlip.
środa, 15 stycznia 2014
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę