Wpisy z tagiem: mecz

piątek, 03 maja 2013
Puchar Polski oprawa
Wybraliśmy się na mecz Pucharu Polski. Już przy kupnie biletów przemokliśmy i trzeba to było uznać za znak ;) żartuję oczywiście. Przynajmniej wczoraj było jeszcze ciepło mimo padającego deszczu. Niestety to nie deszcz był największą porażką wieczoru, a wynik meczu :( Oj, nie wyglądała ta gra za dobrze. Za to oprawa była mistrzowska. Można śmiało napisać, że, gdy kibice z trybuny B odpalili race cały stadion poderwał się na nogi i atmosfera zrobiła się na prawdę gorąca, w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

czwartek, 26 lipca 2012
Migawki meczowe
To co działo się na meczu w środę to po prostu SKANDAL! Jeżeli ta drużyna będzie dalej tak grać to nie wróżę im długiej kariery w LM. Śląsk Wrocław przegrał jedną bramką (jakimś cudem jedną tylko) co daje mu awans do kolejnej rundy, dzięki wygranej 2:0 na wyjeździe.
Za to kibice z trybuny B dali popis kibicowania. Były przyśpiewki, układy, wręcz choreograficzne, machanie szalikami i cała reszta. Zdaje się, że koniecznie chcieli udowodnić, że potrafią kibicować :) Tylko w momentach nabierania powietrza było słychać kibiców przeciwnika z Czarnogóry. Kibiców, którzy byli szczelnie otoczeni przez kordon policji. Gdy zaraz po wejściu na stadion rzucili się w stronę ogrodzeń kibice Śląska nie pozostali im dłużni. Nie nazywałabym jednak tego szumnie zamieszkami. Widziałam na Oporowskiej większą rozróbę, z latającymi krzesełkami i kiełbaskami (dawno to było, na szczęście). Oczywiście przekaz, jak zawsze poszedł w świat. Wprawdzie parę matek z dziećmi miało nietęgie miny i nie wiedziało, czy czekać, czy się ewakuować, ale sytuacja szybko się uspokoiła. Przynajmniej na trybunach.wtorek, 08 maja 2012
Mistrz! Mistrz! WKS!
Dziś kilka zdjęć mistrzowskiej drużyny :)
Dalsza część tego, co działo się na Rynku - jutro.Nie wiem ile osób przyszło świętować mistrzostwo Polski Śląska Wrocław, ale Rynek wypełniony był po brzegi.
niedziela, 06 maja 2012
Cała Polska w cieniu Śląska!
Śląsk Wrocław po 35 latach zdobył mistrzostwo Polski! Na wrocławskim rynku polał się szampan. Piękne zakończenie majówki. Wprawdzie temperatura na zewnątrz spadła ale emocje rozgrzały wszystkich do czerwoności!I zdjęcia z dalszego świętowania TU i TU i jeszcze TU :)
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę