Wpisy z tagiem: ulica Szewska

czwartek, 27 lutego 2014
"Pączek"
Chyba już każdy, jak Polska długa i szeroka, słyszał o kocie co mieszka w antykwariacie na Szewskiej. Przechodziliśmy ostatnio wieczorową porą pod witryną i, jak przystało na książkoholików, zatrzymaliśmy się by przez szybkę pooglądać zbiory. Zazwyczaj na środku jakiejś wygodnej okładeczki zalegał kot Dante. A tu kota nie ma. No cóż zdarza się, nie ma to trudno. A może nawet lepiej, bo nic nie zasłania, chociaż zabawa jest, gdy zgadujemy na jakim to wiekopomnym dziele kot postanowił usadzić swój zad wyrażając opinię, gdzież to dzieło obecnie ma. Obejrzeliśmy książki z prawa do lewa i z lewa do prawa, gdy nagle coś drgnęło w ciemności! A! Jest kot, tylko z drugiej strony wystawy! A to ci niespodzianka. Rozsiadło się kocisko na parapecie i ani drgnie. Wyszedł Dante na spacer i nie zdążył wrócić przed zamknięciem antykwariatu? No to będzie nocka na dworze (na polu (?) dla tych z okolic Krakowa;P) Żeby tylko nie złapał zapalenia pęcherza, bidulek.
A czemu pączek? Bo to prawdziwy pączuś - okrąglutki, że hej! Ledwo się mieścił na parapecie :) Powinien mieć tabliczkę na szyi: Nie dokarmiać kota.
 

Zdjęcia znowu z telefonu. Tak ostatnio wychodzi, że z aparatem nic się nie nawija do fotografowania, a bez niego wręcz przeciwnie.
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę