Wpisy z tagiem: dworzec główny

wtorek, 20 kwietnia 2010
Photo Day 8.0 Dworzec Główny
Czekałam na ten Photo Day długo. Na liście chętnych było dużo zapisanych więc poszłam na późniejszą godzinę. Właściwie nie zaskoczyło mnie to, że dotarłam w momencie kiedy zamykali imprezę z wiadomych względów. Nie udało mi się wejść od strony dworca PKS, ale weszłam jednym z bocznych wejść.
Zdążyłam zrobić kilka zdjęć. Nie próbowałam się nawet dostać w co ciekawsze miejsca, bo po pierwsze już zamykali, a po drugie były takie tłumy, że ciężko byłoby się wcisnąć gdziekolwiek.
Spodziewałam się, że będzie dużo ludzi, ale żeby aż tyle! Było na prawdę ciasno. Organizacyjnie też średnio. Skoro ja weszłam nie zaczepiana przez nikogo, to zapewne wchodzili też inni ludzie nie koniecznie chcący sobie po fotografować.

Poniżej kilka fotek z dworca.
Żeby zobaczyć w całości to zdjęcie proszę kliknąć prawym klawiszem i wcisnąć "pokaż obrazek", szablon niestety mi przyciął panoramkę sprzed dworcaBrud, chaos estetyczny i smród - to dominujące cechy na dworcu sprzed remontu. Co będzie po nim? Zobaczymy. Trzymam kciuki.

| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę