Wpisy z tagiem: nadodrze

środa, 26 marca 2014
Ufo
Hm, kto zgadnie co było w podpisie?

Niestety nagrody nie będzie, bo ja też nie wiem, co tam było :)
I jeszcze kiwecię, którym obsypała się dzielnica, a nawet całe miasto! Jest pięknie, przydałby się dzień urlopu na robienie zdjęć :)

wtorek, 25 lutego 2014
Krasnal dziewiarka
W sumie szkoda, że nie pani krasnalica, bo jak wiadomo u krasnali wrocławskich, jak u Chińczyków - kobiet brak. A czy nie powinna przypadać jedna krasnalica na każdego krasnala?
W każdym razie, na motku rozsiadł się brodaty jegomość i wygląda na zadowolonego. Jeden z ładniejszych krasnali - ładnie wyrzeźbiony, ze szczegółami i proporcje zachowane. Element wystawy sklepu E-dziewiarka, ulica Plac Staszica 20 :)


poniedziałek, 17 lutego 2014
Znaki dymne
Kilka razy mignął mi z samochodu, ale w końcu dziś wybrałam się zobaczyć z bliska - nowy mural na dzielni. No może nie taki nowy :) Zastanawia mnie ta postać spowita dymem.

sobota, 01 lutego 2014
Rowerowe fikołki
Ale tylko malowane. Uwielbiam jeździć rowerem, jestem zapalonym kierowcą i robię długie spacery. Na każdej drodze kieruję się zasadą: uważaj na słabszego. Na chodniku, jako rowerzysta przyznaję pierwszeństwo pieszym i uważam na nich. Jako kierowca uważam na rowerzystów, a jako pieszy liczę na to, że będąc na chodniku, czy na przejściu dla pieszych mogę czuć się bezpiecznie. A jak wygląda rzeczywistość? Dwa razy rozglądam się przechodząc na zielonym świetle. Nauczyło mnie tego doświadczenie, kiedy rozpędzony kierowca przejechał na czerwonym świetle (dla niego). Nie żółtym i nie zmieniającym się, ale czerwonym, które widział z daleka. Rowerzyści rozpychający się na drodze i nie przestrzegający zasad ruchu drogowego, to nagminny widok na ulicach Wrocławia. Czy jako kierowca zamiast stać na skrzyżowaniu i czekać na zmianę świateł też mogłabym sobie pojechać chodnikiem, żeby ominąć korek, a potem wrócić, jakby nigdy nic na ulicę? Nie sądzę. No i piesi, którym się wydaje, że są doskonale widoczni na bocznej drodze, w ciemnym ubraniu o zmroku. Nie są. Jeśli dodatkowo z naprzeciwka jedzie auto z oślepiającymi światłami, to zauważenie ich następuje zazwyczaj w ostatniej chwili. Jak nagle wyskakują mi przed maskę, żeby przejść na drugą stronę, też są niezauważalni.
Nikt nie jest idealny, dlatego uważajcie na słabszych i kierujcie się zasadą ograniczonego zaufania dla innych uczestników drogi. A wszelakie fikołki drogowe niech sobie będą w cyrku i na obrazkach :)
    
czwartek, 30 stycznia 2014
Sokrates
Sokrates się wykrusza, już nawet filozof popada w rozsypkę patrząc na to co się dzieje. Ratujmy myśliciela!
A tak na poważnie, to może ktoś mu zalepi dziurę w głowie, bo mu wszystkie myśli wiatr wywieje, wiewiórki w środku zamieszkają lub co gorsza wyląduje ten zacny i zabawny pomnik na śmietniku (historii). Przydałaby mu się renowacja.Bo, jak ktoś ma "dziury" w głowie, to różne rzeczy stamtąd wyłażą.
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę