Wpisy z tagiem: nadodrze

wtorek, 31 maja 2016
Farba odpada

Można by się spodziewać, że spod odpadającej farby wyłoni się "gotyk" - w sensie krój pisma, a nie strzelistości wież, a tu niespodzianka. Wina, wódki, rum.

niedziela, 20 marca 2016
Kaczka nadmuchana

Spóźniłam się! Szit! A była taka piękna, taka żółta i radosna - dmuchana kaczka w bramie na Placu Bema. No ale nim zrobiłam okrążenie po mieście i dotarłam na plac, leżała już dziobem w chodniku. Jakaż szkoda :) Musicie wyobrazić sobie, jak wyglądała pełna helu z uniesionym dziobem.A może jeszcze ją gdzieś spotkacie? W ogóle, czy ktoś wie, kto nadmuchał kaczkę i czemu właśnie tam? Będę wdzięczna za informację :)

poniedziałek, 01 lutego 2016
Komu rybkę?

Nadodrzańska rybcia. Złowiona dość daleko od rzeki (jak na Nadodrze) :)

PS. Jak już jesteśmy w temacie zagospodarowania murów wrocławskich. Na Ołbinie, to chyba już Ołbin, przy Sienkiewicza powstał mural. Taki piękny mural, że chyba najładniejszy w całym Wrocławiu, jeśli chodzi o murale kolorowe i zabawne. No fantastyczny jest, ze smokiem i krasnoludkami. Jak kiedyś go w końcu sfocę, to wam pokażę. Na razie musicie mi uwierzyć na słowo :)

piątek, 29 stycznia 2016
Tfu

ul.Cybulskiego.

poniedziałek, 14 grudnia 2015
Serce Nadodrza

Fajna mozaika pojawiła się przy Rydygiera. Jedna z fajniejszych rzeczy, jakie widziałam ostatnio na Nadodrzu :)


No cóż... blox po raz kolejny udowadnia, że żyje własnym życiem i zdjęcia mi nie zamierza wstawić. Spróbuję jutro. Chyba, że tylko ja go nie widzę :(

Jakby co, to link:

EDIT: W końcu udało mi się odkryć dlaczego zdjęcia się nie ładują. Ale to i tak nie jest dobre rozwiązanie :( coś namieszali w systemie bloxa i bądź tu człowieku mądry..ech.

Ale serce ładne, prawda?

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 24
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę