Wpisy z tagiem: park japoński

poniedziałek, 26 listopada 2012
Jesiennie po raz kolejny
Będę was zanudzać obrazkami jesieni, aż śnieg nie spadnie. Podobno jest nadzieja na ten weekend. Zobaczymy. Podobno też na Rynku we Wrocławiu stoi już choinka, litościwie dla takich, jak ja, jeszcze nie świeci. W ogóle Wrocław jeszcze nie świeci - urzędowo, bo tu i ówdzie już wiszą światełka i choinki. Ale ja twardo udaję, że ich nie widzę. Cudownie otworzą mi się oczy na początku adwentu. Jarmarku też nie widzę, chociaż ciągnie się od Świdnickiej przez Rynek aż po Krupniczą. Co roku wcześniej otwierają sezon świąteczny i co roku mniej w tym radości i magii oczekiwania. Za to czuć smażoną kiełbasę i można sobie zrobić zdjęcie z Panem Frytkiem (linkuję, jakby ktoś nie kojarzył o kim mowa - Pan Frytek. Aaaaaaaaa!!!!!!)

A jesień wciąż piękna chociaż już prawie całkiem ogołocona z liści. Z cyklu kolory jesieni dziś mieszamy paletę barw :)

I mój ulubiony widok na Park Japoński. Pierwsze zdjęcie z tego ujęcia zrobiłam sześć lat temu. Sześć lat! Niewiarygodnie czas leci, a ten widok w listopadzie wciąż taki sam :) Tamtej jesieni listopad też był ciepły i słoneczny.

| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę