Wpisy z tagiem: Park Szczytnicki

niedziela, 05 maja 2013
Orzeł może i majowe widoczki
Co może orzeł? Zgodnie z kampanią o której można poczytać np. TUTAJ (dla tych co nie słyszeli o niej) lub na stronach PR3 Polskiego Radia, orzeł może wszystko. A czy może posprzątać? Dziś jest 5 maja, a wrocławski Rynek i okolice jest zasypany różowym śmieciem. I zapewne będzie to wszystko wiatr roznosił jeszcze tak z pół roku albo dłużej. Piękna akcja, do której dołożyli się podatnicy i podatnicy dołożą się też do sprzątania. Nic mnie tak nie irytuje, jak bezmyślne zaśmiecanie. W lesie, w parkach, na trawnikach, a teraz jeszcze w majestacie prawa w Rynku, walają się śmieci.

Na szczęście są też przyjemniejsze majowe widoki :)

Może tego rycerza trzeba zatrudnić do walki ze śmieciami? Wygląda na bojowego :)

I na koniec Ratusz w stroju wyjściowym


środa, 28 listopada 2012
Trzeci kolor - biały
Biało, biało, biało, ale to jeszcze nie ta biel, o której myślicie, to całkiem niewinna biel jesienna. Bo i jesień ma w swoich kolorach białe akcenty, które przypominają, że zima nadchodzi.

poniedziałek, 26 listopada 2012
Jesiennie po raz kolejny
Będę was zanudzać obrazkami jesieni, aż śnieg nie spadnie. Podobno jest nadzieja na ten weekend. Zobaczymy. Podobno też na Rynku we Wrocławiu stoi już choinka, litościwie dla takich, jak ja, jeszcze nie świeci. W ogóle Wrocław jeszcze nie świeci - urzędowo, bo tu i ówdzie już wiszą światełka i choinki. Ale ja twardo udaję, że ich nie widzę. Cudownie otworzą mi się oczy na początku adwentu. Jarmarku też nie widzę, chociaż ciągnie się od Świdnickiej przez Rynek aż po Krupniczą. Co roku wcześniej otwierają sezon świąteczny i co roku mniej w tym radości i magii oczekiwania. Za to czuć smażoną kiełbasę i można sobie zrobić zdjęcie z Panem Frytkiem (linkuję, jakby ktoś nie kojarzył o kim mowa - Pan Frytek. Aaaaaaaaa!!!!!!)

A jesień wciąż piękna chociaż już prawie całkiem ogołocona z liści. Z cyklu kolory jesieni dziś mieszamy paletę barw :)

I mój ulubiony widok na Park Japoński. Pierwsze zdjęcie z tego ujęcia zrobiłam sześć lat temu. Sześć lat! Niewiarygodnie czas leci, a ten widok w listopadzie wciąż taki sam :) Tamtej jesieni listopad też był ciepły i słoneczny.

wtorek, 20 listopada 2012
Złociście
Kolejny kolor z jesiennej palety barw - złoto.
poniedziałek, 19 listopada 2012
Jesień w rudych kolorach
Z cyklu kolory jesieni, którego wprawdzie nie ma, ale mógłby być :) jesień w rudych odcieniach i czerwieniach. Na zdjęciach Park Szczytnicki, dzięki uprzejmości Matki Natury łaskawie obdarowującej nas słoneczną i ciepłą aurą.

 
1 , 2
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę