Wpisy z tagiem: Park Staszica

czwartek, 25 kwietnia 2013
Kwietniowo mi
Po tak długiej zimie, która wstrzymywała wiosnę, nie mogę nacieszyć oczu tym wybuchem zieleni, który właśnie nastąpił. Jeszcze dwa dni temu za oknem straszyły gołe drzewa, a teraz jest zielono, kwitnąco i wszędzie unosi się zapach kwiatów. I na duszy lżej, gdy mordkę do słońca można wystawić.
Biegam z aparatem od gałązki do gałązki, ale nawet najlepsze zdjęcie nie uchwyci tego, co wibruje w powietrzu!
czwartek, 11 kwietnia 2013
Ach, to ty...?
Czy trzeba coś dodawać? Poszliśmy dziś popołudniu na rekonesans do parku Staszica. Zatrzymywaliśmy się przy każdym drzewku, które wypuściło choćby cień listka. Niektóre są już, już gotowe do rozwinięcia, inne rachityczne, ledwo wyglądają, niepewne, czy aby na pewno już można. Za to ptasia gawiedź nabrała powietrza w płuca i wyśpiewuje ile sił :) Przyjemnie się zrobiło. Są i pierwsi amatorzy trunków na świeżym powietrzu. I przepięknie "ozdobione" trawniki wzdłuż alejek psimi kupami - a podobno jest tam monitoring. Najwidoczniej walka z psiarzami to walka z wiatrakami. 

piątek, 22 lutego 2013
Wrocław ukrzyżowany
Nie wiem, o co chodzi. Na pewno je widzieliście. Jeśli nie, to rozejrzyjcie się po okolicznych drzewach. Ktoś znalazł sobie dziwne hobby - rysuje krzyże na drzewach. Pierwszy zauważyłam jeszcze w zeszłym roku, ale ostatnio widuję ich coraz więcej w różnych miejscach. Jeśli ktoś próbuje zliczyć wrocławskie drzewa, to w dziwny sposób to robi ;)
Nie rozumiem czemu ma to służyć. Chociaż zapewne niczemu, ot taki wybryk znudzonych dzieciaków, a krzyż narysuje każdy. Dwie kreski i gotowe. Dla mnie to jednak nadużycie symbolu.

czwartek, 21 lutego 2013
Miejska przestrzeń
Park Staszica. Nadodrze.

wtorek, 06 listopada 2012
Wieczorny spacer po parku
Park Staszica w jeszcze jednej odsłonie - nocnej. Doświetlony, lampy wysoko, kamieniem nie dorzucisz (chyba, mam nadzieję), z monitoringiem i ... psami oraz ich właścicielami, którzy mają w nosie zakaz wprowadzania psów do parku.


Już nie mogę się doczekać na wersję parku w śniegu, porządnym, dużym śniegu... no dobra, mogę jeszcze poczekać :) właściwie to aż tak bardzo mi się nie śpieszy do tego widoku.
 
1 , 2
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę