Wpisy z tagiem: Ołbin

środa, 24 lipca 2013
Płaskorzeźba ze świętym
Matko jedyna ale mam zaległości! Nie wiem kiedy to wszystko ogarnę :F Dziś płaskorzeźba upolowana na Poniatowskiego.
Powoli do przodu i się ogarnę, tylko muszę nabrać rozpędu i pomieszać trochę stare z nowymi :)A poniżej bardziej całościowo z większym fragmentem budynku:


środa, 21 listopada 2012
Odezwa na drzwiach przyklejona
Trafione na Ołbinie podczas spaceru :)

wtorek, 07 sierpnia 2012
Wymarzone wakacje
Pojechałabym, gdziekolwiek, gdzie jest chłodniej niż u nas. Najchętniej karmić fiordy z ręki ;) albo do Budapesztu, nawet jeśli byłoby cieplej niż we Wrocławiu. Nad morze też bym pojechała i w góry. Och, góry! Kiedy widzę je jadąc do pracy to pojechałabym od razu. Zamiast w lewo, skręciłabym w prawo i już prawie byłabym na ósemce. A potem prosto... Na razie pozostaje mi oprzeć nos na szybce i popodziwiać możliwości w witrynie biura podróży. Chlip. Kolega z pracy pojechał. Daleko pojechał, z jednym takim biurem. Codziennie od dwóch tygodni zaczynał swój dzień od powitania: "Cześć. Moje biuro nadal funkcjonuje". Poklepywaliśmy go mentalnie po ramionach i kiwaliśmy ze zrozumieniem głowami. No i pojechał, oby wrócił w terminie. Ani wcześniej, ani później :)


PS. Duży wpis czeka nadal na moją litość. Potrzymam was jeszcze chwilę w niepewności :)
środa, 18 lipca 2012
Kwitnący Wrocław
Mamy pełnię lata i w końcu mogę podziwiać w mieście "kwitnące balkony". Niektóre wyglądają niczym ogrody zawieszone nad ulicami :) Bardzo to lubię, szkoda tylko, że mi pozostaje do zagospodarowania jedynie parapet. Chociaż, jak widać na zdjęciu poniżej i parapet może być ukwiecony :)

| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę