Wpisy z tagiem: zaproszenie

czwartek, 09 maja 2013
Marzycielska poczta- zaproszenie
Hej! Jeśli będziecie w sobotę we Wrocławiu, w okolicach Rynku, koniecznie zajrzyjcie pod Fredrę! :)

Nie jesteście miłośnikami Marzycielskiej Poczty? Nic nie szkodzi, w każdej chwili możecie się nimi stać :D
środa, 05 grudnia 2012
MASAKRYTYCZNIE - zaprosznie
Dostałam informację na maila z prośbą o przekazanie dalej, to się nią dzielę :)

Nadodrze MASAKRYTYCZNIE. Kultura Zmiany to święto Nadodrza i jego mieszkańców. To spotkania naszej lokalnej społeczności podczas warsztatów artystycznych i praktycznych, na kiermaszu świątecznym  i podczas spacerów w Noc Galerii na Nadodrzu. Wszystko to od 12 do 15 grudnia 2012 r.

Gdzie? Do budynku dawnej pralni przy ul. Dubois 33/35a. W ramach rewitalizacji powstało tam Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin.


WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ w Infopunkcie Nadodrze - Łokietka 5 i na  www.masakrytycznie.pl.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zgłoszenia. Przyjmujemy je telefonicznie: +48 883 047 310 lub mailowo: lokietka5.1@gmail.com

czwartek, 25 października 2012
Zaproszenie na Market Dizajn
Znajomi się wystawiają i dali cynk. Ostatnio jakoś mniej po mieście się włóczę to mogłam przegapić, a wygląda na to, że byłoby szkoda :)
środa, 29 lutego 2012
Kroki na Facebooku
Mimo, że prywatnie na facebooku mnie nie ma, od jakiegoś czasu wisi tam moja stronka. Tak trochę eksperymentalnie, trochę nie wiadomo po co, skoro blog jest miejscem, które stworzyłam do pokazywania "swego" Wrocławia. No ale jest. Tutaj. Generalnie jest na niej wszystko to samo co na blogu. Wprawdzie ostatnio w ramach kaprysu napisałam tam jakieś notatki, ale to blog jest moim głównym miejscem i zawsze pozostanie. Wiem, że wiele osób posiada profil na tej platformie społecznościowej więc jeśli ktoś chciałby sobie podlinkować w ten sposób, to proszę bardzo - zapraszam :)

Edit: dziś jest 29 lutego :) to pewnie stąd ten wpis
23:20, emilya5
Link Komentarze (1) »
czwartek, 01 grudnia 2011
Zaproszenie w imieniu
Otrzymałam dziś maila z informacją o otwarciu galerii na Nadodrzu :) Już nie mogę się doczekać. Swoją drogą tyle tu ostatnio inicjatyw twórczo-artystycznych, że aż sama mam ochotę coś podziałać w terenie!
No ale oddaję głos organizatorom:)

Galeria internetowa DecoBazaar.com otwiera swoją siedzibę oraz showroom na Nadodrzu. Lokal powstaje przy ul. Łokietka 6, w parterze XIX wiecznej kamienicy. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, gdyż ul. Łokietka znajduje się w samym sercu artystyczno-rzemieślniczej dzielnicy Nadodrze, gdzie realizowany jest program rewitalizacji dawnych traktów handlowych.

DecoBazaar.com to adres dobrze znany polskim artystom i projektantom a także wszystkim miłośnikom sztuki i designu. Galeria istnieje online od ponad 6 lat i zrzesza kilkuset twórców z całej Polski.

Showroom we Wrocławiu będzie miał charakter stacjonarnej galerii designu i nowoczesnego rękodzieła, w której na żywo będzie można obejrzeć oraz kupić produkty młodych, polskich projektantów i niszowych marek, do tej pory dostępne wyłącznie przez Internet. Znajdziemy tam zarówno akcesoria wnętrzarskie, jak i ubrania, torebki czy biżuterię. Galeria szykuje też ciekawą ofertę dla młodych rodziców - duży wybór ręcznie wykonanych zabawek, które inspirują dzieci i gwarantują bezpieczną zabawę.

Właściciele galerii chcą stworzyć unikalne miejsce, łączące różnorodne funkcje i doświadczenia, które na stałe zagości na kulturalnej mapie Wrocławia. Dlatego też, oprócz sprzedaży prac artystów, planują promować twórcze spędzanie wolnego czasu poprzez organizację handmejdowych warsztatów i spotkań z projektantami. Na terenie galerii znajdzie się dodatkowo mini-księgarnia z ciekawą ofertą książek i albumów o sztuce, designie i modzie a także ilustrowanych książeczek dla dzieci.

Oferta showroomu będzie się stale zmieniać, aby nie było nudno i aby promować jak największą liczbę zdolnych projektantów. Na sam początek w DecoBazaar będzie można znaleźć produkty kilkudziesięciu marek, a wśród nich między innymi: Aga Paul, Goshico, Twins, Magdalena Łysiak, Sankowo, Piueco, Purol Design, Karolina Hady-Surowiec, Mops Design, Be – być i tworzyć, Uniqo, Baba Design, Magda Hasiak, Sylwia Snoch, Cado, Dorota Kos, Lilyshop, Pillow, Minimetry, Katsu, Rabose Workshop, Studiosfera, Agabag, Odio Tees, Studio Baba, Maja Allure, Felt Label i wielu innych.

MIEJSCE: Wrocław, ul. Łokietka 6

TERMIN: Sobota, 10 grudnia, 10.00 – 18.00

WSTĘP: Wolny

Więcej inforacji o showroomie publikujemy tutaj:

http://www.decobazaar.com/showroom.html

oraz na naszym blogu:

http://www.decobloog.com/index.php?cat=5

Zapraszamy też na stronę wydarzenia na Facebooku:

http://www.facebook.com/events/184745904948635/

| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę