Wpisy z tagiem: AOW

niedziela, 04 września 2011
Pierwszy raz bokiem
A zatem ciekawość została zaspokojona. Zobaczyliśmy jak to jest, gdy objeżdża się miasto bokiem. Pojechaliśmy AOW od Długołęki do zjazdu przy stadionie. Kulminacyjnym momentem był most, a zaraz za nim stadion. Wszyscy, którzy narzekają na obwodnicę powinni ugryźć się w język. Od jej otwarcia jeszcze żaden tir nie zablokował mi skrzyżowania na Armii Krajowej, co zdarzało się dotąd nagminnie. Jedzie się szybko i przyjemnie. Nie wiem wprawdzie, jak to wygląda w zwykły dzień, kiedy jest większy ruch, ale nie sądzę, żeby było gorzej niż przejazd przez miasto. Teraz tylko niech jeszcze skończą S8 :).

Ostatnie zdjęcie to już kierunek w stronę miasta po zjechaniu z obwodnicy. Budowa po lewej to powstająca stacja PKP. Po prawej za obwodnicą zaraz wyłoni się stadion. No i jest:

Dawno nie byłam w tej okolicy. Zmiany, które się tam dokonały są porażające. Pamiętam jeszcze ten teren z dnia otwartego na stadionie, gdzie trzeba było przedzierać się przez dziki teren, na który szło się między samochodami na Lotniczej. Wszystko to jest już tylko wspomnieniem :) Miasto zmienia się bardzo szybko. I to wcale nie są złe zmiany.

| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę