Wpisy z tagiem: wydarzenia

sobota, 15 września 2012
Wratislavia Krasnal - piątek
Kilka zdjęć z piątkowego Festiwalu piosenki mało poważnej, czyli Wratislavia Krasnal. Dawno się tak nie uśmiałam, chociaż poziom kabaretów był bardzo różny. Ale nawet te, które mniej przypadły mi do gustu wybroniły się w moich oczach chociaż jednym utworem. Ciężko pisać o tym, co działo się na scenie, to trzeba było zobaczyć :D. Publiczność reagowała żywo i spontanicznie, artyści dawali z siebie wszystko więc chyba wszyscy dobrze się bawili. Imprezę prowadził duet Szpak i Żak. Motywem przewodnim była piosenka kabaretowa, a ponieważ lubię wesołe utwory to poszłam :), bo tak ogólnie to ja za kabaretami nie bardzo :P

Powitanie prowadzących. Za chwilę Grzegorz Żak i Ścibor Szpak zmienią koszulki i zaśpiewają szanty ;)

Kabaret Tenor. Oj, tutaj to się działo!

Liquidmime. Ona gra, on śpiewa. Czy przypadkiem nie wymyślił ich Tim Burton?

To chyba kabaret Chyba (tak wiem, banalny żart z nazwy)

Róbmy swoje. O, ich piosenki znam z radia. Fajnie usłyszeć na żywo :)

I kolejny gość specjalny - Nic Nie Szkodzi. Aria z głową ;) dobre

Jurki. Bezkonkurencyjni. Wyszli w garniturach zeszli w... chm, bez garniturów :D (na koniec wpisu specjalny bonus Jurkowy;)


BezNasWy, na spokojnie i lirycznie

Czesuaf, zakończyli występy, całkiem zabawna parodia Stinga

I zbiorowe zdjęcie

Jako bonus zdjęcie z imprez plenerowych III Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków. Park Staromiejski i Świdnicka. W parku było istne szaleństwo dziecięce.


I jeszcze specjalny bonus nr 2.


Edit. Chciałam jeszcze pozdrowić InkiPinki, które dzielnie produkowały przypinki z rysunków dziecięcych robionych na miejscu na krasnalowym stoisku na Świdnickiej :)
sobota, 08 września 2012
Wszyscy jesteśmy krasnalami

Nadchodzi, zbliża się małymi kroczkami w wielkich ciżmach, święto wrocławskich krasnoludków. Na które wszystkich zapraszam. Wszelakie atrakcje odbędą się głównie w Teatrze Lalek i Parku Staromiejskim.


czwartek, 23 sierpnia 2012
Sierpniowa włóczęga po rynku
Dzisiaj znowu powłóczyłam się po Rynku i pooglądałam artystów ulicznych. Już wiem, że tam, gdzie zbiera się tłum nie ma się co pchać, bo zazwyczaj jakiś performer właśnie wykłada się na skórce od banana albo zagląda dziewczynom pod spódniczki. Ewentualnie prowadzi rozbudowany dialog z publicznością. Tyle, że on gada coś tam w swoim języku, ewentualnie angielskim, a publiczność w swoim. Warto natomiast rozejrzeć się uważnie i poszukać artystów grających. Zachwycił mnie dziś duet z Francji. Bosonogi mężczyzna grający na gitarze i jego eteryczna nimfa śpiewająca po francusku. Piękne to było. Trio polsko-niemieckie też cudnie grało. I tych dwóch panów wokół których tańczyły dzieci. Aż dziw, że tylko one, gdyby tak wszyscy przechodnie zaczęli pląsać to by było dopiero widowisko! Dzisiejszy obchód był późniejszy, na granicy zmierzchu i zmroku, ciężko było zdjęcia z ręki robić (a artystom po oczach lampą błyskać nie będę :) więc głównie słuchałam i do księżyca wzdychałam.


i na koniec znowu bonus w postaci hostess :) dziś na czerwono w orientalnych klimatach

środa, 22 sierpnia 2012
Sztuka uliczna
Dziś pierwszy dzień festiwalu sztuki ulicznej BuskerBus. Zahaczyłam więc o Rynek, bo podejrzeć artystów w pracy :) Wszelacy grajkowie są moimi zdecydowanymi faworytami. Może jutro również zajrzę na Rynek i poszukam czegoś spektakularnego, co mnie zachwyci :)


A ta pani też artystka? E, chyba nie...

piątek, 06 lipca 2012
Do panów rządzących

Deweloperzy już ostrzą sobie ząbki na ogródki działkowe. Nasze zielone płuca miasta.
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę