Wpisy z tagiem: wydarzenia

czwartek, 13 lutego 2014
Lego
Migawka z wystawy. Było wiele fajnych ekspozycji z klocków Lego, ale ta powaliła mnie oryginalnością :)

wtorek, 05 marca 2013
Dla miłośników kotów i książek
wtorek, 30 października 2012
Market Dizajn
Ledwo co skończyły się targi dizajnu w Łodzi, a tu już wiadomość, że we Wrocławiu odbędzie się Dizajn Market. Do Łodzi nie udało mi się dotrzeć. Na Hubską zdecydowanie bliżej więc mimo śnieżycy, która hulała za oknem, nacisnęłam czapkę na uszy. Zawinęłam się szalikiem od góry do dołu i wyruszyłam na podbój sztuki użytkowej.

No i fajnie. Tylko co ja mam dalej napisać, żeby nie było, że znowu marudzę i kręcę nosem? Bo przecież idea fajna. I pomysł dobry. I rewelacyjni wystawcy, czyli twórcy. No to czego się znowu czepiam?

Po pierwsze, wystawców było tylko kilku. Większy wybór jest chyba na Łokietka w Decobazarze. Tutaj oczywiście można było nie tylko pooglądać, pomacać i kupić ale i zagadać do wytwórców. Czemu zatem było ich tak mało? Może więcej się nie zmieściło? I tak doszliśmy do drugiego zarzutu. Dizajn, sztuka, targi - wszystko to kojarzy mi się z przestronnymi wnętrzami, gdzie można na spokojnie się rozejrzeć. Mroczne i ciasne pomieszczenia Browaru na Hubskiej zdecydowanie nie nadają się na taką imprezę. Wystawcom zabrakło miejsca i przestrzeni, żeby dobrze się wyeksponować. Jak, gdzieś zatrzymały się więcej niż dwie osoby, to już robił się tłok, jak na odpuście.

Jeśli ma to być w przyszłości otwarta impreza dla wrocławian ( i nie tylko), a nie dla wtajemniczonych krewnych i znajomych to musi zostać poważnie potraktowana. Plus dla organizatorów za początek. Minus za zbyt małą ilość wystawców oraz miejsce. We Wrocławiu jest mnóstwo świetnych twórców, których tam zabrakło.
Wygląda na to, że na porządne targi dizajnu musimy jeszcze we Wrocławiu poczekać. Na razie moje wyobrażenie o tej imprezie zupełnie rozminęło się z rzeczywistością. Mam wrażenie, że póki co takie imprezy organizowane są przez artystów dla artystów, a chyba nie o to chodzi.

i jako bonus stół: Śniegu podano, zapraszamy do stołu!

Jak tylko wygrzebię wizytówki dopiszę kim byli wystawcy :)
czwartek, 25 października 2012
Zaproszenie na Market Dizajn
Znajomi się wystawiają i dali cynk. Ostatnio jakoś mniej po mieście się włóczę to mogłam przegapić, a wygląda na to, że byłoby szkoda :)
niedziela, 16 września 2012
Zakrętkowa mandala
W sobotę uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 108, pod okiem street artowca Darka Paczkowskiego, układali z plastikowych nakrętek mandalę. Akcja miała zwrócić uwagę na zarządzanie odpadami i ich ponownym przetwarzaniem, by to co zostało już raz wyprodukowane znalazło się w zamkniętym cyklu produkcji.


Organizatorem akcji była Fundacja EkoRozwoju, a nakrętki zostały udostępnione przez Fundację "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci". Układana mandala miała bowiem nie tylko zwrócić uwagę na aspekt ekologiczny, ale również na zbiórkę nakrętek, które trafiając poprzez Hospicjum do recyklingu dają wymierne korzyści dla podopiecznych Fundacji. Jest to chyba jedna z najprostszych form pomocy i nie kosztuje nic poza znalezieniem w domu miejsca, gdzie można plastikowe nakrętki (wszelakiego rodzaju) odkładać. Dokładne informacje znajdują się TUTAJ.


 
1 , 2 , 3
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę