Wpisy z tagiem: prośba

niedziela, 11 marca 2012
Słów kilka technicznych
Zastanawia mnie niekiedy na ile zdjęcia, które publikuję żyją potem własnym życiem w sieci. Zdaję sobie sprawę z tego, że udostępniając swoje fotki na blogu, tak na prawdę puszczam je w świat nie mając wpływu na to kto, kiedy i w jakim celu zechce sobie je pożyczyć. Ich rozmiar i rozdzielczość nie pozwalają na komercyjne wykorzystanie. Ale w sieci można je wciąż pokazywać i dopóki osoba, która je kopiuje nie będzie ich podpisywać, jako własnych, a będzie za to informować skąd je zaczerpnęła nie mam nic przeciwko. Chociaż wiadomo, nie chciałabym, żeby były wykorzystywane do niecnych i haniebnych celów.
Skąd ten wpis? Otóż ostatnio mój M. znalazł moje zdjęcie z meczu z Legią użyte na stronie kibiców Śląska. Zaraz "pobiegłam" sobie oblukać. I faktycznie, zdjęcie moje, do tego pięknie podpisane i podlinkowane - co mnie bardzo ucieszyło i ciut połechtało moją dumę :)
Mam zatem prośbę, jeżeli spotkacie, gdzieś w sieci zdjęcie, które widzieliście wcześniej u mnie - dajcie znać! Jeżeli wykorzystujecie, którąś z fotografii - puśćcie linka :) wystarczy komentarz pod wpisem.
PS. Jedno ze zdjęć znalazłam swego czasu zupełnym przypadkiem na demotywatorach.
A poniżej zrzut ekranu:
 
Tagi: prośba
22:35, emilya5
Link Komentarze (5) »
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę