Wpisy z tagiem: stadion Wrocław

piątek, 03 maja 2013
Puchar Polski oprawa
Wybraliśmy się na mecz Pucharu Polski. Już przy kupnie biletów przemokliśmy i trzeba to było uznać za znak ;) żartuję oczywiście. Przynajmniej wczoraj było jeszcze ciepło mimo padającego deszczu. Niestety to nie deszcz był największą porażką wieczoru, a wynik meczu :( Oj, nie wyglądała ta gra za dobrze. Za to oprawa była mistrzowska. Można śmiało napisać, że, gdy kibice z trybuny B odpalili race cały stadion poderwał się na nogi i atmosfera zrobiła się na prawdę gorąca, w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

niedziela, 06 maja 2012
Cała Polska w cieniu Śląska!
Śląsk Wrocław po 35 latach zdobył mistrzostwo Polski! Na wrocławskim rynku polał się szampan. Piękne zakończenie majówki. Wprawdzie temperatura na zewnątrz spadła ale emocje rozgrzały wszystkich do czerwoności!I zdjęcia z dalszego świętowania TU i TU i jeszcze TU :)
czwartek, 01 marca 2012
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Fotki z niedzielnego meczu.


Dzisiejszy marsz przegapiłam.
niedziela, 30 października 2011
Hej Śląsk!

No, wreszcie. Stadion w końcu został prawidłowo „ochrzczony”. I oto jesteśmy po pierwszym, meczu na nowym miejskim stadionie we Wrocławiu. Wrażenia? No cóż, są plusy i minusy. Stadion prezentuje się wspaniale, dostaliśmy obiekt na światowym poziomie, który doskonale spełnia swoją funkcje. Atmosfera na meczu była gorąca. Kibice podchwycili doping z „młyna” i stanęli na wysokości zadania. Przez chwilę było, jak na Oporowskiej, kiedy to trybuna otwarta i kryta przekrzykiwały do siebie przyśpiewki na dwa głosy. Krzesełka były wygodne, widok na całe boisko bardzo dobry.  Na minus niestety trzeba zaliczyć brak dobrze widocznej tablicy z czasem i wynikami. To, co było wyświetlane w rogu telebimu, na którym cały czas leciały reklamy, było na prawdę nieczytelne.

Inaczej też oglądało się cały mecz. Nie wiem, czy lepiej, czy gorzej, ale przy tej wielkości obiekcie wrażenia są już całkiem inne. To już nie jest ta kameralna atmosfera, co na  poprzednim stadionie, na którym były rozgrywane mecze. Myślę, że będę z rozrzewnieniem wspominać Oporowską z jej widokami kiełbasek jedzonych przez niektórych na klapach od śmietników, piłkarzy, którzy byli na wyciągnięcie ręki, niewygodne krzesełka, na których i tak siadało się tylko w czasie przerwy (jeśli chciało się cokolwiek widzieć), vipy przemykające pod siatką, czasem pojawiające się żony piłkarzy, gwiżdżący pociąg na wiadukcie za stadionem i wiele innych obrazków, które odeszły już do historii.

Jeśli chodzi natomiast o dojazd na mecz i powrót to, chm, no cóż, udało nam się wcisnąć do tramwaju w kierunku stadionu. Z powrotem już nie. I tutaj znów sobie pozwolę na westchnięcie, jak to przyjemnie wracało się na piechotę z Oporowskiej do domu. Na szczęście mój M. wymyślił alternatywną trasę autobusową.  

No i jeden poważny minus – mój aparat przy tych odległościach nie daje rady. Może gdybyśmy siedzieli gdzieś niżej dałoby się jeszcze coś wyciągnąć, a tak zdjęcia są jakie są :)

PS. Nadal nie rozumiem o co chodzi z tym zakazem wnoszenia na stadion profesjonalnego sprzętu foto.


sektor B cały zielony :)
Jeszcze tylko pokaz laserowy, konfetti, chwila dla prezydenta miasta i można grać

Luster to już chyba nie będzie :)

A w przerwie, krótki pokaz dała drużyna futbolowa Devils Wrocław:

meczowe maskotki:

PS. nr 2. Mam nadzieję, że wszystkie zdjęcia się wyświetlają. Blox mi właśnie oznajmił, że więcej moich zdjęć nie przyjmuje na serwer więc część jest z linka zewnętrznego.

PS. nr. 3 Zapomniałam o najważniejszym, chociaż i tak pewnie wszyscy wiedzą, Śląsk wygrał podczas tego meczu 1:0 z Lechią Gdańsk.

niedziela, 18 września 2011
Koncertowe otwarcie
I mamy to już za sobą - pierwszy koncert na nowym stadionie przeszedł do historii. Osobiście uważam, że przeszedł triumfalnie. Pogoda dopisała, George Michael zaśpiewał nie żałując głosu, muzycy towarzyszący pięknie zagrali, oprawa wizualna momentami genialna, organizacyjnie bez większych wpadek. Właściwie, organizacyjnie dla mnie było bardzo dobrze. Tu i ówdzie padają różne narzekanki, no ale moi Państwo - kolejki do damskich toalet są, były i będą, a jak się przyjeżdża autem trzeba liczyć się z tym, że można utknąć w korku. Jako pasażerka komunikacji miejskiej dotarłam i wróciłam tramwajem bez przeszkód. Jedyny zgrzyt powodowały u mnie żetony po 8 zł za sztukę, bez możliwość zwrotu.8 złoty za 0,5l wody! Zgroza! Nie można by zrobić np. żetonów w trzech kolorach i wycenić je bardziej zróżnicowanie? Np. żółty za 3 złote na wodę, niebieski za 5 na frytki i czerwony za 8 na wypasionego hamburgera?
Warto było pójść na ten koncert? Warto było :) (tu należą się serdeczne podziękowania osobie, która zrobiła mi ten piękny prezent obdarowując mnie biletem). Teraz jestem jeszcze bardziej przekonana do stadionu. Widząc publiczność, która przed koncertem robiła meksykańską falę, nie mogę się doczekać, by to zobaczyć na meczu :)
Artysta zaśpiewał 26 piosenek, zakończył dwoma bisami, przy których ludzie powstali, by pobujać się w rytm muzyki i na koniec nagrodzić Georga i towarzyszący mu zespół brawami na stojąco. Po koncercie na publiczność spadł deszcz confetti. Tu nadmienię jeszcze, że przed koncertem publiczność przywitał prezydent Rafał Dutkiewicz, a Bractwo Kurkowe oddało strzały z armaty.| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę