Wpisy z tagiem: szyldy

sobota, 14 stycznia 2012
Bez kitu
Bez kitu ani rusz, gdy zimowe wiatry wieją, a w ramach okiennych szpary :) Śródmieście jest dość specyficzną dzielnicą. Znajdziemy tu wiele usług, których nie znajdziemy w innych dzielnicach, część z nich ma szyldy, które pamiętają PRL. Funkcjonują od lat w jednym miejscu i wszyscy miejscowi wiedzą, gdzie się udać, gdy but się rozpadnie, gdzie szklarz ma siedzibę i kiedy węgiel dowożą na podwórka. Kiedy już dzień zrobi się dłuższy zacznę polować - na szyldy, stare reklamy i usługi. Na razie wrzucam, jako przedsmak, to jedno zdjęcie. Byle do wiosny...


A na razie zima idzie, śnieg nas podsypuje, na razie jeszcze mało skutecznie, ale kto wie co będzie za kilka dni.
środa, 30 listopada 2011
Cytrynka
Wygląda na to, że zdjęcia z Hub już mi się wyczerpały. Jeśli znajdę jeszcze jakieś na dysku to na pewno wrzucę. Spędziłam na Hubach trzy lata. Trzy dobre lata, w ciągu których odkryłam wiele tajemnic tamtego osiedla. Trochę mi smutno, że na wieczorny spacer nie pójdę w okolicę Wieży Ciśnień na Wiśniowej. Nie poleżę w Parku Skowronim pod drzewem w upalne, letnie popołudnie. Park Wschodni i Południowy też już nie będą na wyciągnięcie ręki. Wszystkie te odkryte i oswojone miejsca właśnie zamieniłam na wieże katedry widoczne ze strychu, na kościół Garnizonowy widoczny z kuchni (jeśli się dobrze wychylić). Zamiast pierwszego piętra z windą mam teraz równo sto stopni do mieszkania. Na piwo na Bogusławskiego pod tory zdecydowanie dalej, ale za to do Rynku bliziutko. Zobaczymy ile zajmie mi oswajanie nowego miejsca. Jedno jest pewne, jest co fotografować. Może powinnam zmienić nazwę bloga na: "Nadodrze krok po kroku"? :)
Niewątpliwie będzie teraz więcej zdjęć ze Śródmieścia.
Na początek zapraszam do warzywniaka "Cytrynka", który urzekł mnie swoim malowanym szyldem oraz nietypowym, jak na warzywniak asortymentem. Wyroby szklane zamiast jarzynek? Można i tak. I przyznajcie, że okna mają piękną oprawę. To właśnie te "telewizorkowe" witryny przyciągnęły moją uwagę.

   róg Jagiellończyka i Rydgiera
piątek, 22 stycznia 2010
Poezja prostoty
Mróz, śnieg i do tego wracam z pracy wykończona. Nic dziwnego, że nie mam kiedy wyjść zrobić parę zdjęć. Żebym chociaż pracowała w mieście to mogłabym focić w drodze do/z pracy. Ale nie ma tak dobrze. Szukam więc na dysku zdjęć by nie zaniedbywać bloga.
Dziś zdjęcie, które ujęło mnie swoją prostotą :)


| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę