Wpisy z tagiem: przyroda

poniedziałek, 19 marca 2012
W wiosennym klimacie
Tak, to już czas. Czas na zmianę banera(tez mieliście pewnie dosyć już zimowych pejzaży). I czas na wykopanie się spod sterty kurtek, swetrów i czapek. Pogoda sprzyja zdecydowanie wiosennym szaleństwom. Oby się nie skończyły katarem (jak u mnie). Kto jeszcze nie widział oznak wiosny (niemożliwe, jest ktoś taki?), to proszę, garść zdjęć z niedzieli :) mamy tu i nadrzewne koty (nie mylić z czeską wiewiórką) i pierwszego motylka, jest i krokus żółciutki co nie dał się mrozom i najpiękniejsze pod słońcem (normalnie chyba powinny być pod śniegiem;) przebiśniegi. Jest też pyląca na złoto olcha (oj współczuję alergikom).
Wiosna, ach to ty...

środa, 05 stycznia 2011
Ptaki zimą
Jakiś czas temu na drzwiach w naszym bloku (i kilku obok) pojawił się dramatyczny apel-przypomnienie o dokarmianiu ptaków zimą. Zima wciąż trwa i mimo zapowiadanego ocieplenia nic nie wróży, że sobie zaraz pójdzie. Trzeba więc pamiętać o naszych mniejszych braciach, którzy latem tak pięknie nam śpiewają i zżerają robaki. Dokarmiajmy więc ptaki jeśli mamy taką możliwość :) tylko róbmy to z głową! Chleb, którego pełno wokół bloków, wcale im nie służy, a wręcz przeciwnie - zapycha je pustymi kaloriami, które nie ogrzeją w mroźne, zimowe noce. Szczególnie jeśli jest stary i spleśniały. Najlepsze są nasiona i trochę wody w miseczce też nie zaszkodzi.


niedziela, 24 października 2010
Jesiennie mi
Póki co pogoda piękna (nie zapeszając). Korzystając więc ze słońca wybrałam się za miasto, tam gdzie złote liście i lasy :)
Piękną jesień w tym roku mamy.I jeszcze spotkanie oko w oko:


Tagi: przyroda
12:29, emilya5
Link Komentarze (3) »
wtorek, 28 września 2010
Ślęża
Rocznicowa wyprawa na Ślężę. Teraz weszliśmy na przełaj przez las :D znalazłam jednego prawdziwka, zieloną żabkę (jej nie zabierałam do domu) i sporo gałęzi na ozdoby świąteczne. Pogoda wprawdzie dopisała ale widoczność była kiepska i strasznie wiało na górze.
w oddali widać Jezioro Mietkowskie


schronisko na Ślęży i piknikujący wycieczkowicze
źródło Anny, bardzo smaczna woda, polecam :)
niedziela, 28 marca 2010
Palmowa niedziela

Tagi: przyroda
23:21, emilya5
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4
 
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę