Wpisy z tagiem: przyroda

czwartek, 06 czerwca 2013
Nadodrzańskie szwędanie
Ostatnio mój blog to takie właśnie szwędanie się tu i ówdzie. Ale uwaga, mobilizuję się do zaległych wpisów. W końcu to nastąpi, chyba, że wyjdzie słońce. No ale, jak wyjdzie słońce, to już na pewno będzie mi się bardziej chciało. Wszystkiego.A skoro już przy słońcu jesteśmy, to udało mi się ostatnio (w przerwie między deszczami) uchwycić takie oto zjawisko: słoneczne halo :) Niestety nie Wrocław :)

czwartek, 25 kwietnia 2013
Kwietniowo mi
Po tak długiej zimie, która wstrzymywała wiosnę, nie mogę nacieszyć oczu tym wybuchem zieleni, który właśnie nastąpił. Jeszcze dwa dni temu za oknem straszyły gołe drzewa, a teraz jest zielono, kwitnąco i wszędzie unosi się zapach kwiatów. I na duszy lżej, gdy mordkę do słońca można wystawić.
Biegam z aparatem od gałązki do gałązki, ale nawet najlepsze zdjęcie nie uchwyci tego, co wibruje w powietrzu!
środa, 03 kwietnia 2013
Święta, święta... i zima
No i minęły nam święta wiosenne. Hmm, tylko szkoda, że bez wiosny. Widziałam bociana, przyleciał, postał na gnieździe i chyba odleciał, bo więcej go już nie zobaczyłam. Stado szpaków wydziobywało resztki nasion z trawy, tam, gdzie śnieg został zagarnięty przez toczącą się śniegową kulę. Dzikie gołębie patrzyły na to wszystko z góry i kiwały smutno głowami. A sroka niestrudzenie naprawiała swoje zeszłoroczne gniazdo znosząc nowe gałązki. Takie to były święta... białe. Wszędzie. A w niedzielny poranek drzewa wyglądały, jakby się obsypały białym kwieciem, ale to był tylko biały śniegowy puch, którego świeżą dostawę właśnie dowieźli. I, jak tu gdzieś wyjść?
Z Wielkanocnymi życzeniami nie zdążyłam, utknęłam w kuchni :) więc teraz życzę Wam wszystkiego dobrego po świątecznego.

czwartek, 31 stycznia 2013
Na dobry początek dnia
Taki widok o poranku od razu poprawia krążenie :) W powietrzu pachnie przedwiośniem, na termometrze plus 5 stopni i tylko śniegu trochę żal.


DOBREGO DNIA! Dziś już mały piąteczek :)
Tagi: przyroda
09:17, emilya5
Link Komentarze (5) »
wtorek, 20 listopada 2012
Złociście
Kolejny kolor z jesiennej palety barw - złoto.
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę