Wpisy z tagiem: niebo

niedziela, 16 czerwca 2013
Na wrocławskim niebie
Częstotliwość wpisów poprawia się - co tydzień nowy ;)
Chodzę ostatnio z głową w chmurach i wypatruję. Nie bardzo wiem, na co liczę, ale czasem trafi się na przykład jakaś tęcza, albo dwie. Ta druga trochę dziwnie uformowała się na chmurze :)
No cóż, to już ta pora roku, że niebo nad Wrocławiem wygląda zjawiskowo.W zeszłym tygodniu były dwa leniwe koty, dziś na weekend pies kierowca :)

czwartek, 24 maja 2012
Zapowiedź pogody
Po takim widoku dziś o poranku spodziewałam się zupełnie innej pogody. Gęsta masa chmur nadciągająca z południa rozrzedziła się jednak i słońce znów mnie przypiekło, gdy stałam w popołudniowym korku. Trzeba jednak przyznać, że jest ciut chłodniej, bardziej wieje i wieczór zimny się zrobił.


PS. A w tle dwie wieże :) Kościół Garnizonowy Św. Elżbiety i Sky Tower przepasany wstęgą z okazji otwarcia. Bije po oczach z daleka tą swoją czerwienią, ciekawe, czy widać ją z okolic Ślęży (wieczorem za to błyska i mruga światełkami, a jest ich chyba ze sto trzydzieści, sama nie wiem, czy już więcej się nie zmieści).
niedziela, 25 marca 2012
Most Milenijny - wieczorna impresja
sobota, 14 stycznia 2012
Na dachu Śródmieścia
Widok, który bardzo lubię. Wyglądam przez okno i przede mną aż po horyzont rozciągają się dachy, kominy i anteny. A ponad nimi rozgrywa się niebiański spektakl, który mogłabym obserwować godzinami :) Czuję się, jak Mała Księżniczka z powieści Frances Hodgson Burnett, tylko ona ze swojego pokoiku na poddaszu miała widok na Londyn. Taka mała różnica :)

Dla mnie osobiście widok ten jest niezwykle malowniczy. Te wszystkie kąty, skosy, faktury i struktury zniewalają mnie. Do tego dochodzi tysiące odcieni szarości, kolory cegieł i dachówek. Dziś z rana na to wszystko popadał jeszcze śnieg, który złagodził kształty i tu i ówdzie rozmył kolory. No po prostu to są gotowe dzieła sztuki! Widoki te jako wydruki lub namalowane idealnie wpasowałyby się w nowoczesne wnętrze :) Pytanie tylko, czy szare niebo jest najlepszym tłem dla nich. Być może, nie robi konkurencji, nie odwraca uwagi i pozwala antenom piąć się ku górze.
sobota, 13 listopada 2010
Listopadowe niebo
Liści już nie ma, wszystkie wywiało.
Chmury jakieś takie też rozwiane pędzą po niebie. I te wczesne wieczory. Listopad.


| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę