Wpisy z tagiem: Sky Tower

czwartek, 24 maja 2012
Zapowiedź pogody
Po takim widoku dziś o poranku spodziewałam się zupełnie innej pogody. Gęsta masa chmur nadciągająca z południa rozrzedziła się jednak i słońce znów mnie przypiekło, gdy stałam w popołudniowym korku. Trzeba jednak przyznać, że jest ciut chłodniej, bardziej wieje i wieczór zimny się zrobił.


PS. A w tle dwie wieże :) Kościół Garnizonowy Św. Elżbiety i Sky Tower przepasany wstęgą z okazji otwarcia. Bije po oczach z daleka tą swoją czerwienią, ciekawe, czy widać ją z okolic Ślęży (wieczorem za to błyska i mruga światełkami, a jest ich chyba ze sto trzydzieści, sama nie wiem, czy już więcej się nie zmieści).
wtorek, 20 grudnia 2011
Nic świątecznego
Do Świąt zostało już tylko kilka dni, a jakoś wciąż nie mogę się dostroić świątecznie. Może teraz, będąc na urlopie, ogarnę mieszkanie, założę obrus w renifery, gwiazdki w okno i może i do mnie wkradnie się trochę świątecznej magi. Jedną z przyczyn jest niewątpliwie pogoda. Zamiast śniegu i mrozu mamy długą jesień. Nie przeczę, ma to swoje dobre strony. Nie muszę na przykład skrobać auta codziennie rano. Jazda do pracy przebiega płynnie (na ile to możliwe we wrocławskich korkach). Zdarzają się tylko niespodzianki, jak na przykład oblodzony i ośnieżony wiadukt nad autostradą - jedyne miejsce, gdzie widać było dziś rano namiastkę zimy. No i przez tę pogodę świetnie widać w ciągu dnia miejską plątaninę kabli, brudu i surowizny. Tak pięknie brzydki Wrocław :)
 
Gdyby ktoś pytał, to są dwa różne skrzyżowania. Jedno prowadzi w kierunku Mostu Pomorskiego, a drugie na Most Sikorskiego.
niedziela, 23 października 2011
Jesienny zmierzch
Ostatnią sobotę miałam trochę zabieganą. Z tego wszystkiego jedną imprezę przegapiłam, a na drugą nie dojechałam. Ale jadąc tramwajem na trzecią podsłuchałam trzy studentki i dowiedziałam się, że ta druga została odwołana. Trzecia, ta na którą dotarłam, przyprawiła mnie o ból głowy i rozbawiła swoją naiwnością więc zamilknę i ani słowa więcej o niej. Za to po drodze zachciało mi się buty oglądać. Nie naoglądałam się. Zrozumiałam za to, czemu mój M. miewa napady paniki w galeriach handlowych. A jedyne co dobre z tego wynikło to spacer jesienny o zmierzchu i kilka zdjęć, które oczywiście poniżej.ST z tego miejsca jeszcze nie fotografowałam:)

Trudno uwierzyć, że to już jesień, ale ja kocham jesień, z jej wczesnymi wieczorami, neonami i światłami. Złotą, słotną i wilgotną :) taki jej urok.
czwartek, 17 marca 2011
A we Wrocławiu leje

Nie przeszkadza to niektórym w pracach, nawet tym na wysokościach.

Tagi: Sky Tower
20:53, emilya5
Link Komentarze (1) »
środa, 09 lutego 2011
Buduje się...

Tagi: Sky Tower
22:37, emilya5
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę