Wpisy z tagiem: street art

niedziela, 09 grudnia 2012
Coś
Początek to, czy już koniec? Mural na kamienicy przy wyremontowanym podwórku, ulica Paulińska.

poniedziałek, 03 grudnia 2012
Otóż to...
Żyjemy w coraz większym otoczeniu kamer, coraz bardziej inwigilowani przez własne państwo, które na dodatek chce wprowadzić cenzurę zasłaniając się tworem zwanym "mową nienawiści". Oczywiście nikt nie nazywa tego cenzurą. Nazywają to dobrem wspólnym, ochroną obywateli, lepszym jutrem. 1984.

Tagi: street art
21:31, emilya5
Link Komentarze (1) »
sobota, 10 listopada 2012
Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości
To graffiti mówi wszystko. Lepiej uważnie patrzeć pod nogi, bo można dostać ciężki łomot po kolanach (wyżej raczej nie sięgną ale to i tak zaboli, a ten poniżej wygląda bardzo groźnie).

środa, 12 września 2012
Niebieski domek
Ale zdecydowanie nie niebiański.
Zapuściłam się ostatnio na Ruską, w bramę, na czeskie piwo do pubu w włoskim klimacie. I odkryłam, że od ostatniego razu, jak tam byłam podwórko wzbogaciło się o nowe murale. Ależ oczopląsu dostałam. Aż mi się aparat zagrzał od focenia. Świetne, rewelacyjne obrazki naścienne otoczyły mnie dookoła. Pewnie będę je wrzucać tu co jakiś czas. Dziś niebieski domek, do którego zaglądamy przez okna, a dzieją się tam rzeczy niepokojące.

wtorek, 11 września 2012
Żuraw
Dzisiaj na szczęście i pomyślność, długie życie i wygraną w lotto - żuraw, odwzorowany z japońskiej sztuki składania papieru (origami). Prawda, że ładny? Żeby uzyskać wszystkie wyżej wymienione należy potrzeć o niego nosem ;) No to pędem, kto może biegnie przed budynek filologii Uwr i do dzieła!
A kto nie może niech podziwia, jaki fajny akcent zyskał skwerek na rogu Grodzkiej i Piaskowej na przeciwko Hali Targowej :)


Ps. A jeśli ktoś chce się poczuć niczym śledczy z CSI:zagadki Wrocławia, to może wypatrzeć moje nogi odbijające się na ptaku :) (kryminalne opuściłam świadomie i z premedytacją;). Swoją drogą fajnie odbija się rzeczywistość na takim łamańcu.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę