Wpisy z tagiem: Święto Niepodległości

wtorek, 13 listopada 2012
Świąteczna niedziela
W tym roku Święto Niepodległości wypadło w niedzielę. Pogoda, jakby chciała nam wynagrodzić ten brak dodatkowego dnia wolnego, obdarzyła nas słoneczkiem i ciepełkiem. Tłumy Wrocławian wyszły na spacer. Gdzie się nie ruszyliśmy wszędzie byli spacerowicze. Przed rotundą z Panoramą Racławicką kolejka ciągnęła się na zewnątrz. Parki, deptaki, kawiarnie i knajpki wokół Rynku szczelnie się wypełniły. My, tradycyjnie już, poszliśmy na marcinowego rogala do cukierni przy Kazimierza Wielkiego. Nie wiem, czy we Wrocławiu gdzieś jeszcze je sprzedają, ale w tej maleńkiej cukierni są co roku :) Wcześniej podziwialiśmy przebrania dzieciaków, tych mniejszych i większych, biorących udział w radosnej paradzie. I tak nam minął dzień - na włóczeniu się, wypatrywaniu flag, łapaniu słońca i cieszeniu się wolnością.

Zabrakło mi tylko... a nie, niczego mi nie zabrakło. Raz na jakiś czas mogę nie marudzić :), a pieśni patriotyczne w domu sobie pośpiewam :DEdit: zapomniałam o naszej dzielnej młodzieży na hulajnogach więc ich dodałam.

I jeszcze taki kawałek muzyczny z okazji święta. Zazwyczaj muzycznie nic nie wrzucam, ale dziś wyjątkowo: GŁOŚNIEJ OD BOMB :)

PS. Na jednym ze zdjęć widać wieczorną demonstrację. Co by nie pisać, w demokratycznym kraju każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów.
czwartek, 11 listopada 2010
11 listopada
Święto Niepodległości.


| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę