Wpisy z tagiem: huby

wtorek, 30 października 2012
Market Dizajn
Ledwo co skończyły się targi dizajnu w Łodzi, a tu już wiadomość, że we Wrocławiu odbędzie się Dizajn Market. Do Łodzi nie udało mi się dotrzeć. Na Hubską zdecydowanie bliżej więc mimo śnieżycy, która hulała za oknem, nacisnęłam czapkę na uszy. Zawinęłam się szalikiem od góry do dołu i wyruszyłam na podbój sztuki użytkowej.

No i fajnie. Tylko co ja mam dalej napisać, żeby nie było, że znowu marudzę i kręcę nosem? Bo przecież idea fajna. I pomysł dobry. I rewelacyjni wystawcy, czyli twórcy. No to czego się znowu czepiam?

Po pierwsze, wystawców było tylko kilku. Większy wybór jest chyba na Łokietka w Decobazarze. Tutaj oczywiście można było nie tylko pooglądać, pomacać i kupić ale i zagadać do wytwórców. Czemu zatem było ich tak mało? Może więcej się nie zmieściło? I tak doszliśmy do drugiego zarzutu. Dizajn, sztuka, targi - wszystko to kojarzy mi się z przestronnymi wnętrzami, gdzie można na spokojnie się rozejrzeć. Mroczne i ciasne pomieszczenia Browaru na Hubskiej zdecydowanie nie nadają się na taką imprezę. Wystawcom zabrakło miejsca i przestrzeni, żeby dobrze się wyeksponować. Jak, gdzieś zatrzymały się więcej niż dwie osoby, to już robił się tłok, jak na odpuście.

Jeśli ma to być w przyszłości otwarta impreza dla wrocławian ( i nie tylko), a nie dla wtajemniczonych krewnych i znajomych to musi zostać poważnie potraktowana. Plus dla organizatorów za początek. Minus za zbyt małą ilość wystawców oraz miejsce. We Wrocławiu jest mnóstwo świetnych twórców, których tam zabrakło.
Wygląda na to, że na porządne targi dizajnu musimy jeszcze we Wrocławiu poczekać. Na razie moje wyobrażenie o tej imprezie zupełnie rozminęło się z rzeczywistością. Mam wrażenie, że póki co takie imprezy organizowane są przez artystów dla artystów, a chyba nie o to chodzi.

i jako bonus stół: Śniegu podano, zapraszamy do stołu!

Jak tylko wygrzebię wizytówki dopiszę kim byli wystawcy :)
poniedziałek, 29 października 2012
Parkowanie
Nie ma jak zaparkować swój wózek pod drzwiami ;) daleko siat nie trzeba dźwigać.

wtorek, 03 stycznia 2012
Grzybem zarastamy :)
Wychodząc dziś z domu w połowie drogi przypomniałam sobie, że zapomniałam aparatu wrzucić do torebki. I oczywiście, jak nie ma aparatu to się zawsze coś napatoczy do fotografowania. Na szczęście szłam z moim M., którego telefon robi całkiem niezłe zdjęcia, a do tego on sam ma niezłe oko, bo wypatrzył kolejne huby na ścianie! Pamiętacie te na Piłsudskiego? No to idąc zaułkiem z Rynku do Ofiar Oświęcimskich spójrzcie w bramie przy ulicy do góry. Wyrosły tam kolejne huby :)


Na deser mam jeszcze dwa zdjęcia z telefonu, nie mojego autorstwa. Krowa i ściana sklepu monopolowego na Kozanowie.
poniedziałek, 28 listopada 2011
Freudek i smok
Rozsiadł się wygodnie na leżance i niby to w górę na smoka spogląda. Ale widać od razu, że z tej pozycji to i na studentki ma świetny widok, szczególnie na te, co w spódniczkach na zajęcia przychodzą. Taki to właśnie jest krasnal Freudek. Niby zamyślony, ale coś mu się w oczach tli figlarnie zza binokli i uśmiech mu się błąka pod zarostem. Dobrze, że smoczycho wejścia pilnuje i ma baczenie, co by zbyt wiele dziewcząt na tej kanapie się nie zasiedziało.Wejście do budynku mieszczącego obecnie Instytuty Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.
środa, 23 listopada 2011
Szła dzieweczka..
..do laseczka. I wsiąkła w ścianę. A może to ona jest po właściwej stronie? Latem skrywa się za krzakami, ale jesień ją brutalnie obnażyła. Gdzie to? Gdzieś tam, na Hubach.

Tagi: huby Murale
23:31, emilya5
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę