Wpisy z tagiem: lotnisko

sobota, 25 lutego 2012
Odlotowy dizajn czyli kilka zdjęć z lotniska
Tłumy wrocławian ruszyły dziś na lotnisko, by korzystając z dnia otwartego obejrzeć nowy terminal, który lada dzień zostanie oddany podróżującym. Ja oczywiście też musiałam tam być, moja miłość do latania nie pozwoliła, bym obojętnie przeszła obok takiej okazji. A zatem nowy port lotniczy został oswojony, teraz tylko trzeba spakować walizkę i znaleźć jakiś tani lot :) Tutaj pozwolę sobie wyrazić swoje rozczarowanie brakiem połączeń z miastami, do których poleciałabym na niedrogi wypad weekendowy. Zdecydowanie brakuje mi lotów z Wrocławia na wschód - Wilno, Ryga, Tallin i na południe - Bratysława, Praga, Lublana i do mego ukochanego Budapesztu.
No ale wracając na ziemię ;) nowy terminal prezentuje się pięknie. Zachwycił mnie szczególnie dizajn użytkowy - lampy, krzesła, oznaczenia, wykończenie ścian i sufitów, itd. Nowocześnie, ze smakiem, świetnie zaprojektowane - takie jest nowe lotnisko na Starachowicach. I jest taras widokowy :D Zapowiedziałam już memu M., że w razie poważnej kłótni, jak wyjdę z domu trzaskając drzwiami to tam mnie znajdzie ;)
Poniżej kilka zdjęć z dnia otwartego. Zapewne większy komfort robienia fotek będzie w normalny dzień - bez tych tłumów tłoczących się w każdym kącie.


PS. Ślęża dobrze się prezentuje z tarasu widokowego :). W kaplicy słyszałam rozczarowane głosy, że jest niewykończona, ale wydaje mi się, że wręcz przeciwnie, w końcu to lotnisko międzynarodowe i rozsądnym by było, by w kaplicy nie znajdowały się symbole konkretnej religii. Tylko, czy wtedy nie powinno się to nazywać salą skupienia/modlitwy?

Tagi: lotnisko
23:36, emilya5
Link Komentarze (6) »
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę