RSS
poniedziałek, 15 września 2008
Wrocławskie inspiracje
Wrocław inspiruje do wielu różnych działań. Nadchodzą długie, zimne wieczory. Rzadziej będzie ochota na włóczenie się po mieście, ale za to w końcu przyjdzie czas na uporządkowanie zdjęć i wykorzystanie niektórych w twórczości własnej. Tak jak poniżej.
Kot z Szewskiej, Ostrów i ćwirek.Jeszcze nie odnowiona rzeźba niegdyś sprzed Uniwersytetu. W księżycu kawałek Parku Japońskiego zimą.


22:57, emilya5
Link Komentarze (3) »
czwartek, 11 września 2008
Jesień w kieszeń wpada z kasztanami.
Wrocław kojarzy mi się z różnymi rzeczami, ale dopóki tu nie zamieszkałam nie zdawałam sobie sprawy z tej ilości kasztanowców, które rosną na skwerach, alejach, w parkach i tuż przy bloku. Ponieważ uwielbiam kasztany to już wkrótce będę miała nimi wypchane wszystkie kieszenie. Póki co znoszę takie w łupinkach, które po kilku dniach leżenia zaczynają pękać i wyłażą z nich ludki kasztanowe ^^


22:49, emilya5
Link Komentarze (2) »
wtorek, 09 września 2008
A nocą, gdy nie śpię...
Dziś tylko jedno zdjęcie. Wrocław nocą prezentuje się niezwykle. Mnóstwo świateł, latarni, podświetleń - niejedno miasto w kraju mogłoby mu pozazdrościć tego blasku.


20:51, emilya5
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 08 września 2008
Podwodny Wrocław
Mural na rogu Borowskiej i Kamiennej


niedziela, 07 września 2008
Bajkobus i fajerwerki nad Ostrowem
Bajkobus i fajerwerki nad Ostrowem, czyli sobota w mieście.
Bajkobus upolowałam całkiem przypadkiem na Rynku. Jako wielka miłośniczka lalek wszelakich nie mogłam nie zatrzymać się na chwilę i nie posłuchać opowieści o królewnie "bek" :)

Tłumy ludzi zmierzających na Ostrów widoczne były już na Wyspie Słodowej. Na miejscu okazało się, że dotarcie pod scenę jest już niemożliwe. Na Bulwarze panowała atmosfera pikniku (nocnego?) i chociaż muzyki nie było tu już słychać to wszyscy cierpliwie czekali na pokaz sztucznych ogni.
Podświetlona wyspa wyglądała rewelacyjnie.
Zrezygnowaliśmy z szukania miejsca na bulwarze i poszliśmy na drugą stronę Odry. Tam udało się nam znaleźć lukę między drzewami z całkiem ładnym widokiem.
Pokaz w połączeniu z muzyką graną na żywo na pewno sprawiał niezapomniane wrażenie. Nam pozostało jedynie podziwianie fajerwerków, chociaż chwilami muzyka przebijała się na drugą stronę Odry i była całkiem dobrze słyszalna.
Sam pokaz został podzielony na dwie części co zmyliło niektórych widzów, którzy po pierwszej części poszli marudząc, że był taki krótki. Sami też zaczęliśmy się zbierać, ale wieczór był ciepły i chciałam jeszcze zrobić kilka zdjęć podświetlonego Ostrowa więc załapaliśmy się na drugą część. Warto było :)
A poniżej kilka zdjęć z widowiska, niestety jakość jest nie najlepsza, bo zamierzony zakup statywu nie doszedł do skutku i posiłkowałam się barierką.
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę