Blog > Komentarze do wpisu
Ogłoszenie

Witam,

trudno nie zauważyć, że coraz mnie tu mniej.

Zaglądam sporadycznie, czasem coś wrzucę. Zdjęcia wciąż powstają, chociaż, po tylu latach spędzonych we Wrocławiu, patrzę już inaczej na miasto. Bardziej krytycznie, czasem ze zgrozą, gdy ulega zniszczeniu kolejny element miejskiej architektury, a czasem z zachwytem, bo Wrocław wciąż się zmienia - również na lepsze.

Zmieniam się i ja. Gonienie za kolejnym, nowym krasnalem nie jest już tym samym, co kiedyś. Mój wzrok ślizga się po widokach widzianych wielokrotnie. Często nie chce mi się robić zdjęć, wolę patrzeć na miasto, jakby bardziej na żywo niż przez obiektyw. Chłonąć je osobiście.

W sierpniu minie... kurcze! 9 lat! Fajnie byłoby dociągnąć do 10 bez uśmiercania całkowicie bloga - i nie jest to moim zamiarem. Postaram się zmobilizować i przynajmniej raz w miesiącu wrzucić jakiś post. Ale nie obiecuję :) Nie ukrywam, że również forma bloxa nie zbyt mi odpowiada jeśli chodzi o publikowanie. Ponieważ nigdy nie zamierzałam przenosić się z tym blogiem na inna platformę więc i z tego powodu lekko podupadł. 

Dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają :) Dziękuję wszystkim, którzy przewinęli się w komentarzach, z którymi dane było mi się spotkać na żywo, czy w sieci przeglądając inne wrocławskie i nie tylko blogi.

 

Zapraszam na fanpejdż na facebooka, tam będą zapewne częściej pojawiać się zdjęcia :)

pozdrawiam

Em

... tutaj miało być zdjęcie z buszującymi wróbelkami, ale blox mówi, że za duże.. no cóż... właśnie, a ma jedynie 400kb

będzie na facebooku :)

wtorek, 04 lipca 2017, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: pantarej, *.internet.virginmobile.ca
2017/09/05 18:16:09
A ja zagladam tu calkiem czesto, bo pokazujesz Wroclaw z fajnej strony. Jeden z moich ulubionych blogow.
-
2017/09/15 00:35:17
Pozdrawiam :)
-
2017/10/06 14:39:38
No proszę :)
-
2018/09/04 09:48:48
Dzień dobry.
Przepraszam, że kontaktuję się w taki sposób, ale jest on najpewniejszy, by dotrzeć szybko do Twórcy bloga.
Otóż mam przyjemność powiadomić Cię, że blog Twój został nominowany przez innego uczestnika do konkursu BLOGS from HEART. W związku z powyższym uprzejmie proszę o kontakt na ten adres e-mail: konkurs_blogsfromheart@onet.pl - sprawa pilna.
Pozdrawiam.
Witold
-
Gość: szczurzanna, *.static.korbank.pl
2018/10/19 11:59:46
ciekawy blog, ślicznie zdjęcia! dopiero znalazłam twojego bloga, ale już widzę ze moim ulubionym tu tematem są graffiti, mam nadzieję kiedyś odnaleźć wszystkie malunki, które pokazałaś i tajemnicze zakamarki Wrocławia, których nie znam. a nie znam praktycznie wszystkich, bo nie jestem stąd. mam nadzieję, że domena bloga nie wygaśnie, toż to prawdziwa skarbnica ciekawych zdjęć i notatek! <3

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę