Blog > Komentarze do wpisu
Dynioland
Nie macie pojęcia, jak się cieszę, że nie muszę dziś pokazywać świata otulonego w białą kołderkę! Niech sobie ta złoto-rubinowa jesień jeszcze potrwa. Do ostatniego liścia!
Podczas, gdy we Wrocławiu odbywał się Festiwal Dyni, ja wystawałam w różnych kolejkach w Warszawie. Nie, w tej pod stadionem mnie nie było :) No ale znów nie zobaczyłam tegorocznej zwyciężczyni największego obwodu. Chociaż chyba w kilogramach je liczą, te dyniowe rekordzistki.
Wybrałam się za to na dynio branie pod Wrocław, a może bardziej pod Oleśnicę? Gdzieś pomiędzy* :)
No i proszę, dynie prosto z wozu!
Piękne, czyż nie?

Wiem, że jesień, że zima, ale chciałabym zabrać was w kolejnym wpisie w letnie klimaty. Zapraszam do egzotycznego miejsca, które odwiedziliśmy podczas urlopu. Na razie nie zdradzę, gdzie to było, napiszę tylko, że 80% osób słysząc, że tam się wybieramy pytało: gdzie to jest? No cóż, gdybym rzuciła jakimś małym Chorwackim miasteczkiem, na pewno wszyscy by je zlokalizowali bezbłędnie, ale my pojechaliśmy do...
Sami zobaczycie :) bardzo egzotycznie, zaskakująco (ale nie do końca, bo się spodziewaliśmy) pięknie oraz bardzo mistycznie (miejscami).
No teraz już nie będę miała wymówki, żeby się zmobilizować do wpisu po urlopowego, który pewnie wyjdzie w 3 częściach. Pierwsza wkrótce!

*Ligota Mała

poniedziałek, 12 października 2015, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę