Blog > Komentarze do wpisu
Podwórkowe skarby
Nawet nie wiecie, jak mnie cieszą takie znaleziska. Wędrując przez podwórka Nadodrza nigdy nie wiadomo, co się zastanie za bramą :) A czasami można trafić na całkiem niezwykłą twórczość mieszkańców i wcale nie mam na myśli tagów, czy innych bazgrołów oszpecających ściany, a te drobne elementy, które oswajają przestrzeń. Na jednym z podwórek, na które zajrzałam, żeby spojrzeć, jak zostało wyremontowane (ech, gdyby tak nasze małe podwóreczko doczekało się takiej rewitalizacji...) trafiłam na taki oto karmnik i klombik. Był tam jeszcze zabawny psiak, który miał minę - Ja tu wszystkiego pilnuję, spoko- luz, ogarniam, nic się nie bój. A wazę z epoki Ming już widziałaś? Nie? No nie, no patrz, stoi pod krzakiem. Śmiało, rób zdjęcia!
Klombik powstał chyba z tego co pozostało po remoncie :)
Proponuję, żeby kolejna akcja dla mieszkańców Nadodrza była pod hasłem: Podwórko? Jesteśmy u siebie!
Pozdrawiam twórców i wszystkich upiększaczy i polepszaczy miejskiej przestrzeni:)
piątek, 26 kwietnia 2013, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Alodia, *.dynamic.chello.pl
2013/05/27 22:05:25
pies znający się na ceramice mnie powalił :)
-
2014/04/27 13:10:00
Bardzo fajny pomysł na cykl fotografii, albo nawet całą wystawę - co ludzie czasami mają za twory na tych podwórkach przechodzi wyobraźnię Da Viniciego i innych tego typu mózgów. Gdyby jakiś sklep meblowy zrobił kolekcję mebli ogrodowych inspirowanych taką "twórczością"...byłby hit :)

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę