Blog > Komentarze do wpisu
Romantyczny spacer w śniegu
Hej romantycy i pragmatycy! Nadchodzący weekend to ostatnia szansa przed świątecznym szaleństwem na romantyczny spacer w śniegu (i podobno ocieplenie nadciąga). Macie dość jarmarku? Zapraszam na spacer po Ostrowie. Wszystkich gdzieś wywiało i zrobiło się pustawo i bardzo nastrojowo w świetle gazowych latarni. W zaułkach Ostrowa można się schować ... przed wiatrem od Odry. Wskazane jest ciepłe przyodzienie oczywiście :) Pamiętajcie! Zima waszą matką! E... się rozpędziłam :D w końcu zima jest matką jedynie bałwanów. Zima nie jest Twoim wrogiem! Tak brzmi lepiej ;)


wtorek, 11 grudnia 2012, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/12/12 03:01:31
Zima zdecydowanie JEST moim wrogiem, a przynajmniej minusowe temperatury i lodowate podmuchy wiatru, ale kupiłam sobie dzisiaj buty trekkingowe, więc może chociaż na śnieg nie będę tak bardzo narzekać... ;)
-
2012/12/13 00:13:06
Mrozik dobra rzecz :D
A porządne buty zimą to podstawa. Bez tego ani rusz! I to dosłownie :)
-
Gość: Alodia, *.dynamic.chello.pl
2012/12/14 21:13:17
dobre oko + dobry aparat = świetna fotka

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę