Blog > Komentarze do wpisu
Przed świątecznie
Myślałam, że zdążę pokazać wam Krzywy Komin i nadodrzańskie galerie i pracownie, w których można kupić piękne i niebanalne prezenty. Myślałam, że zdążę opowiedzieć o Nocy Galerii na Nadodrzu i przygodach, jakie mnie spotkały. Gdzie dotarłam, a gdzie nie, przy okazji dzięki za wino w PunktDesign :)
Nie zdążyłam też nic napisać o Jarmarku i Wrocławiu w klimacie świątecznym. Po prostu zabrakło mi czasu :) Musicie na to wszystko poczekać, aż wrócę z urlopu.
Nie pozostaje mi teraz nic innego, jak życzyć wszystkim wesołych Świąt! Odpoczywajcie, objadajcie się i w ogóle róbcie to co lubicie. Kolejna taka okazja dopiero za rok :)

piątek, 21 grudnia 2012, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/12/22 10:12:28
Zdrowych i pogodnych:)

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę