Blog > Komentarze do wpisu
Zakład szewski w kolorki
Mieszkając na Nadodrzu wciąż jestem zaskakiwana mnogością zakładów usługowych i rzemieślniczych. Potrzeba nowych obcasów? Żaden problem. Zerwany złoty łańcuszek? Pikuś. Świeżą bułeczkę kupić przed pracą? Pytanie tylko z makiem, czy jabłkiem?  I uwierzcie mi, nie wszędzie we Wrocławiu jest tak różowo. Mieszkając na Hubach, w okolicy nie miałam żadnej piekarni, sklepy otwierali o 8, a znalezienie szewca, który na dodatek będzie miał czynny punkt, to już była wyższa szkoła jazdy. Nie piszę, że nie było to całkiem niemożliwe, ale jednak trzeba było się nachodzić między blokami.

Dokąd prowadzi nas ten wstęp? No właśnie do zakładu szewskiego. Tak, jakoś się składa, że nadodrzańscy szewcy mają nie tylko fach w ręku ale i fantazję. Nie wiem, jak to się dzieje, ale to właśnie ich wystawy przyciągają oko. A czasem nie tylko wystawy. Może to wynik konkurencji? Trzeba się w końcu czymś wyróżnić, żeby zostać zauważonym.  A na przykład takie malowanie ciężko przegapić :)

Obawiam się tylko, że ten to już niestety nieczynny.
poniedziałek, 05 listopada 2012, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę