Blog > Komentarze do wpisu
Świąteczna niedziela
W tym roku Święto Niepodległości wypadło w niedzielę. Pogoda, jakby chciała nam wynagrodzić ten brak dodatkowego dnia wolnego, obdarzyła nas słoneczkiem i ciepełkiem. Tłumy Wrocławian wyszły na spacer. Gdzie się nie ruszyliśmy wszędzie byli spacerowicze. Przed rotundą z Panoramą Racławicką kolejka ciągnęła się na zewnątrz. Parki, deptaki, kawiarnie i knajpki wokół Rynku szczelnie się wypełniły. My, tradycyjnie już, poszliśmy na marcinowego rogala do cukierni przy Kazimierza Wielkiego. Nie wiem, czy we Wrocławiu gdzieś jeszcze je sprzedają, ale w tej maleńkiej cukierni są co roku :) Wcześniej podziwialiśmy przebrania dzieciaków, tych mniejszych i większych, biorących udział w radosnej paradzie. I tak nam minął dzień - na włóczeniu się, wypatrywaniu flag, łapaniu słońca i cieszeniu się wolnością.

Zabrakło mi tylko... a nie, niczego mi nie zabrakło. Raz na jakiś czas mogę nie marudzić :), a pieśni patriotyczne w domu sobie pośpiewam :DEdit: zapomniałam o naszej dzielnej młodzieży na hulajnogach więc ich dodałam.

I jeszcze taki kawałek muzyczny z okazji święta. Zazwyczaj muzycznie nic nie wrzucam, ale dziś wyjątkowo: GŁOŚNIEJ OD BOMB :)

PS. Na jednym ze zdjęć widać wieczorną demonstrację. Co by nie pisać, w demokratycznym kraju każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów.
wtorek, 13 listopada 2012, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/11/14 09:47:16
Jeszcze mają w cukierence na Wita Stwosza :)
Ale więcej niż jednego nie jestem w stanie zjeść ;)
-
Gość: Aga, *.dynamic.gprs.plus.pl
2012/11/14 18:40:03
Na rogu Matejki i Prusa też mają w cukierni takie rogale :)
-
2012/11/14 21:02:16
No proszę, są bardziej dostępne we Wrocławiu niż przypuszczałam, mniam.

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę