Blog > Komentarze do wpisu
Pelikan i krasnal
Powłóczyliśmy się dziś po mieście. Zajrzeliśmy w uliczki, które do tej pory były nam nie po drodze. I udało mi się zrobić kilka nowych, ciekawych zdjęć :) Spotkałam też krasnala, którego jeszcze nie znałam. Siedzi sobie przy Centrum Krwiodawstwa i karmi pelikana kroplą krwi. Według średniowiecznych wierzeń, samica pelikana miała w czasach głodu rozrywać dziobem własną pierś i krwią karmić pisklęta, stąd pelikany uważane były za symbole poświęcenia.
Myślicie, że ten krasnal to samica karmiąca młode pelikaniątko? ;) Nie wygląda :D Ale pomysł zacny, lepszy nawet niż gdyby tam czaił się krasnal ze strzykawką.

niedziela, 18 listopada 2012, emilya5
Tagi: krasnoludki
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/11/19 00:48:26
Jesteś pasjonatką wrocławskich krasnali?
Bo jeśli tak, to zapraszam na ulicę Oporowską, do siedziby WKS Śląsk Wrocław - tam przed wejściem do budynku klubowego stoi Krasnal Ślązak, który trzyma nad główką uniesiony klubowy szalik :))) Niewiele osób wie, że ów Krasnoludek tam zacumował.

Pozdrawiam! :)
-
2012/11/19 20:36:51
Pasjonatką bym się nie nazwała :)
Klubowego Krasnala z Oporowskiej znam bardzo dobrze. Chociaż nie pamiętam, czy mam jego zdjęcie. Powinnam mieć ^^ a jeśli nie mam to na pewno kiedyś trafi do moich zbiorów, chociaż po zmianie stadionu meczowego na Oporowską już za często nie zaglądam :)
-
2012/11/22 00:22:08
Fakt, na Oporowskiej nie za wiele się teraz dzieje, ale przynajmniej bilety tam są sprzedawane, więc bywam :)

Chodzisz na mecze?! :)
-
2012/11/22 08:52:05
Zdarza mi się bywać na meczach :)
Ale po bilety chodzi M. więc na Oporowską nie zaglądam ostatnio. Chyba się wybiorę przy okazji razem z nim :) (lubiłam mecze na starym stadionie:)
-
Gość: Alodia, *.dynamic.chello.pl
2012/11/27 11:48:03
medyczni krasnale siedzą przy małej przychodni na ul. Sienkiewicza, tego nie widziałam muszę się przejść ul. Czerwonego Krzyża

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę