Blog > Komentarze do wpisu
Przystanek jak malowanie
Jako, że są wakacje oraz mniejsze i większe urlopy. To i ja wychylam nosa za Wrocław i zwożę z tych wycieczek różne cuda na kiju w aparacie :), jak na przykład malowany przystanek autobusowy. Przystanek znajduje się przy drodze 382 w miejscowości Strąkowa (tak mi mapa pokazuje:), czyli między Ząbkowicami Śląskimi, a Kamieńcem Ząbkowickim.

Ciekawe, czym artysta się inspirował. Obrazek główny wewnątrz to prawie okoliczne przedgórze, ale już za rogiem wyrastają palmy i wiatrak niezbyt tutejszy. Nic tylko usiąść na przystanku i pomarzyć o dalekich podróżach. Może nawet autobus do Wrocławia tędy jeździ (rozkładu jazdy nie było).
A jechaliśmy tą drogą, bo przegapiliśmy jeden zjazd wracając z .. cierpliwości, wciąż porządkuje zdjęcia, ale jest nieźle, bo już przerzuciłam je z aparatu na dysk :)
czwartek, 02 sierpnia 2012, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/08/02 05:52:26
Barwy maskujące, żeby łatwiej było ten przystanek przegapić.
-
2012/08/02 19:13:30
poproszę wszystkie takie przystanki kolorowe aby byly

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę