Blog > Komentarze do wpisu
český dům
Dom czeski na czas Euro jest we Wrocławiu, a przynajmniej jego futbolowa namiastka :)

Wieczór w strefie kibica okiem kamery internetowej podczas meczu Irlandia - Chorwacja, tak pewnie będzie do wtorku. Mogłoby tylko przestać padać co chwilę:
A zanim się rozpadało zdążyłam zrobić rundkę rowerem do strefy kibica przy Hali Ludowej. Była zamknięta, godziny otwarcia 16-23. Posiedzieliśmy więc przy fontannie mocząc nogi. Jakaś nierozważna kobieta zaciągnęła swoje pociechy - mniejszą i większą, prawie na sam środek fontanny za co spotkała ją zasłużona reprymenda od strażnika. Na nic zdały się tłumaczenia, że nie są z Wrocławia. Trzeba czytać moi mili to co napisane na czerwonych tabliczkach wokół pergoli i zwracać uwagę na znaki rozstawione na trawniku. Skończyło się na pouczeniu.
Porobiłam parę zdjęć, ale pogoda była jakaś niemrawa, chmury już przysłaniały słońce i światło gdzieś się gubiło. Zdjęcia więc poszły pod nóż i wyszło z nich poniższe :)
niedziela, 10 czerwca 2012, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Alodia, *.dynamic.chello.pl
2012/06/24 23:25:30
fajnie podrasowałaś te zdjęcia z Pergoli na przedwojenne
-
2012/06/24 23:40:55
Dziękuję, musiałam je jakoś poratować :)

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę