Blog > Komentarze do wpisu
Zapowiedź pogody
Po takim widoku dziś o poranku spodziewałam się zupełnie innej pogody. Gęsta masa chmur nadciągająca z południa rozrzedziła się jednak i słońce znów mnie przypiekło, gdy stałam w popołudniowym korku. Trzeba jednak przyznać, że jest ciut chłodniej, bardziej wieje i wieczór zimny się zrobił.


PS. A w tle dwie wieże :) Kościół Garnizonowy Św. Elżbiety i Sky Tower przepasany wstęgą z okazji otwarcia. Bije po oczach z daleka tą swoją czerwienią, ciekawe, czy widać ją z okolic Ślęży (wieczorem za to błyska i mruga światełkami, a jest ich chyba ze sto trzydzieści, sama nie wiem, czy już więcej się nie zmieści).
czwartek, 24 maja 2012, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/05/28 22:13:21
biedronka powinna być na chmurkach a nie w rogu ;)

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę