Blog > Komentarze do wpisu
Na dachu Śródmieścia
Widok, który bardzo lubię. Wyglądam przez okno i przede mną aż po horyzont rozciągają się dachy, kominy i anteny. A ponad nimi rozgrywa się niebiański spektakl, który mogłabym obserwować godzinami :) Czuję się, jak Mała Księżniczka z powieści Frances Hodgson Burnett, tylko ona ze swojego pokoiku na poddaszu miała widok na Londyn. Taka mała różnica :)

Dla mnie osobiście widok ten jest niezwykle malowniczy. Te wszystkie kąty, skosy, faktury i struktury zniewalają mnie. Do tego dochodzi tysiące odcieni szarości, kolory cegieł i dachówek. Dziś z rana na to wszystko popadał jeszcze śnieg, który złagodził kształty i tu i ówdzie rozmył kolory. No po prostu to są gotowe dzieła sztuki! Widoki te jako wydruki lub namalowane idealnie wpasowałyby się w nowoczesne wnętrze :) Pytanie tylko, czy szare niebo jest najlepszym tłem dla nich. Być może, nie robi konkurencji, nie odwraca uwagi i pozwala antenom piąć się ku górze.
sobota, 14 stycznia 2012, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/01/15 01:26:17
Pomijając las anten, mnie to przypomina filmy Polańskiego, bo on lubi posyłać aktorów na dachy. Ostatnie ujęcie z "Dziecka Rosemary" plus śnieg z "Nieustraszonych pogromców wampirów"? ;)
-
Gość: Alodia, *.dynamic.chello.pl
2012/01/18 12:24:52
Też lubię gdy śnieg trochę zamaskuje tę miejską zgrzebność, a czasem brzydotę. Nieustannie podobają mi się Twoje zdjęcia i ujęcia :)
-
Gość: pt, *.ipnets.xtra.co.nz
2012/01/28 18:47:41
Szczerze? Te zdjecia przypominaja mi moje dziadowskie dziecinstwo na Zeromskiego czyli po prostu syf, beznadzieje i przeludnienie obszczanych poniemieckich kamienic.
-
2012/01/28 19:32:55
Każdy ma własne skojarzenia i własny punk widzenia. Dla mnie to dokładnie tak, jak napisałam - faktura i kolor. Nie łączę tego z tym co poniżej. Nie w tym kontekście.
Dziękuję za komentarz. Każdy, nawet najszczerszy jest mile widziany.

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę