Blog > Komentarze do wpisu
Zimowo świątecznie
Wprawdzie okres świątecznych wystaw zaczął się już co najmniej dwa tygodnie temu, ale ja dopiero teraz je zauważam :) wcześniej było zbyt wcześnie. A jest to mój ulubiony okres wystawowy. Handlowcy dwoją się i troją, by przyciągnąć klientów, a nic tak dobrze nie wabi, jak ciesząca oko witryna. Chodzę więc i wypatruję co ciekawsze. To znaczy, to moje chodzenie ostatnio ogranicza się do samochodu, z samochodu do domu, z domu na szybkie zakupy i może jeszcze sklep po drodze budowlany, więc w zasadzie nic wiele nie widzę :(. Stąd i blogowe zaległości na wszystkich frontach.  
Ale dziś wrzucę zdjęcia wystawy, którą upolowałam na Nadodrzu, a która zachwyciła mnie swoim retro-zimowym klimatem :) bez bombek, pląsających światełek, spadających gwiazdek i reniferów.


niedziela, 11 grudnia 2011, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Alodia, *.dynamic.chello.pl
2011/12/13 23:15:41
Trochę retro i pięknie jest, Alodia

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę