Blog > Komentarze do wpisu
Zaproszenie w imieniu
Otrzymałam dziś maila z informacją o otwarciu galerii na Nadodrzu :) Już nie mogę się doczekać. Swoją drogą tyle tu ostatnio inicjatyw twórczo-artystycznych, że aż sama mam ochotę coś podziałać w terenie!
No ale oddaję głos organizatorom:)

Galeria internetowa DecoBazaar.com otwiera swoją siedzibę oraz showroom na Nadodrzu. Lokal powstaje przy ul. Łokietka 6, w parterze XIX wiecznej kamienicy. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, gdyż ul. Łokietka znajduje się w samym sercu artystyczno-rzemieślniczej dzielnicy Nadodrze, gdzie realizowany jest program rewitalizacji dawnych traktów handlowych.

DecoBazaar.com to adres dobrze znany polskim artystom i projektantom a także wszystkim miłośnikom sztuki i designu. Galeria istnieje online od ponad 6 lat i zrzesza kilkuset twórców z całej Polski.

Showroom we Wrocławiu będzie miał charakter stacjonarnej galerii designu i nowoczesnego rękodzieła, w której na żywo będzie można obejrzeć oraz kupić produkty młodych, polskich projektantów i niszowych marek, do tej pory dostępne wyłącznie przez Internet. Znajdziemy tam zarówno akcesoria wnętrzarskie, jak i ubrania, torebki czy biżuterię. Galeria szykuje też ciekawą ofertę dla młodych rodziców - duży wybór ręcznie wykonanych zabawek, które inspirują dzieci i gwarantują bezpieczną zabawę.

Właściciele galerii chcą stworzyć unikalne miejsce, łączące różnorodne funkcje i doświadczenia, które na stałe zagości na kulturalnej mapie Wrocławia. Dlatego też, oprócz sprzedaży prac artystów, planują promować twórcze spędzanie wolnego czasu poprzez organizację handmejdowych warsztatów i spotkań z projektantami. Na terenie galerii znajdzie się dodatkowo mini-księgarnia z ciekawą ofertą książek i albumów o sztuce, designie i modzie a także ilustrowanych książeczek dla dzieci.

Oferta showroomu będzie się stale zmieniać, aby nie było nudno i aby promować jak największą liczbę zdolnych projektantów. Na sam początek w DecoBazaar będzie można znaleźć produkty kilkudziesięciu marek, a wśród nich między innymi: Aga Paul, Goshico, Twins, Magdalena Łysiak, Sankowo, Piueco, Purol Design, Karolina Hady-Surowiec, Mops Design, Be – być i tworzyć, Uniqo, Baba Design, Magda Hasiak, Sylwia Snoch, Cado, Dorota Kos, Lilyshop, Pillow, Minimetry, Katsu, Rabose Workshop, Studiosfera, Agabag, Odio Tees, Studio Baba, Maja Allure, Felt Label i wielu innych.

MIEJSCE: Wrocław, ul. Łokietka 6

TERMIN: Sobota, 10 grudnia, 10.00 – 18.00

WSTĘP: Wolny

Więcej inforacji o showroomie publikujemy tutaj:

http://www.decobazaar.com/showroom.html

oraz na naszym blogu:

http://www.decobloog.com/index.php?cat=5

Zapraszamy też na stronę wydarzenia na Facebooku:

http://www.facebook.com/events/184745904948635/

czwartek, 01 grudnia 2011, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2011/12/02 17:55:22
Poszłabym chętnie, ale czy ja znajdę czas, i tak sama....szukam towarzyszki hihi
-
2011/12/05 11:33:26
Ja bym Cię chętnie ze sobą zabrała, jeśli będę szła, ale tego jeszcze nie wiem, bo u mnie teraz wszystko zmienia się co dziennie :) i pewnie dopiero w piątek będę wiedzieć. Ale nawet jak nie dotrę na otwarcie to pójdę w tygodniu pooglądać :)
-
2011/12/07 08:41:13
Emilko dziękuję, niestety czeka mnie weekend na uczelni i dwa zaliczenia och
-
2011/12/07 09:27:53
To ja życzę powodzenia na zaliczeniach :)
-
Gość: Alodia, *.dynamic.chello.pl
2011/12/13 23:17:29
I co, warto tam się wybrać? Szukalam tego adresu, czy wejście jest od podwórka?
-
2011/12/14 08:54:53
Wejście jest od ulicy, widoczne z daleka, elegancko wykończone :) więcej napiszę w osobnym wpisie
-
2011/12/21 17:54:55
Czekam na wpis, bo też zamierzam się tam wybrać!

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę