Blog > Komentarze do wpisu
Nic świątecznego
Do Świąt zostało już tylko kilka dni, a jakoś wciąż nie mogę się dostroić świątecznie. Może teraz, będąc na urlopie, ogarnę mieszkanie, założę obrus w renifery, gwiazdki w okno i może i do mnie wkradnie się trochę świątecznej magi. Jedną z przyczyn jest niewątpliwie pogoda. Zamiast śniegu i mrozu mamy długą jesień. Nie przeczę, ma to swoje dobre strony. Nie muszę na przykład skrobać auta codziennie rano. Jazda do pracy przebiega płynnie (na ile to możliwe we wrocławskich korkach). Zdarzają się tylko niespodzianki, jak na przykład oblodzony i ośnieżony wiadukt nad autostradą - jedyne miejsce, gdzie widać było dziś rano namiastkę zimy. No i przez tę pogodę świetnie widać w ciągu dnia miejską plątaninę kabli, brudu i surowizny. Tak pięknie brzydki Wrocław :)
 
Gdyby ktoś pytał, to są dwa różne skrzyżowania. Jedno prowadzi w kierunku Mostu Pomorskiego, a drugie na Most Sikorskiego.
wtorek, 20 grudnia 2011, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2011/12/31 08:20:20
Ciekawe ujęcia. Za kilka miesięcy na tej górnej fotografii pojawi się kolejna wieża. I to w podobnym miejscu jak sky tower na zdjęciu dolnym. Tam gdzie teraz są żurawie. Bardzo fajne zdjęcia. Miasto to właśnie taka plątanina.
-
2011/12/31 20:35:00
To będą "Dwie wieże" :) mogą całkiem ciekawie wychodzić na zdjęciach. Swoją drogą nie pomyślałam, że faktycznie będzie tam za chwilę druga wieża. No cóż,za to na pewno jej nie przegapię :)
Lubię taką miejską plątaninę. Ma to swój specyficzny urok :)

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę