Blog > Komentarze do wpisu
Cytrynka
Wygląda na to, że zdjęcia z Hub już mi się wyczerpały. Jeśli znajdę jeszcze jakieś na dysku to na pewno wrzucę. Spędziłam na Hubach trzy lata. Trzy dobre lata, w ciągu których odkryłam wiele tajemnic tamtego osiedla. Trochę mi smutno, że na wieczorny spacer nie pójdę w okolicę Wieży Ciśnień na Wiśniowej. Nie poleżę w Parku Skowronim pod drzewem w upalne, letnie popołudnie. Park Wschodni i Południowy też już nie będą na wyciągnięcie ręki. Wszystkie te odkryte i oswojone miejsca właśnie zamieniłam na wieże katedry widoczne ze strychu, na kościół Garnizonowy widoczny z kuchni (jeśli się dobrze wychylić). Zamiast pierwszego piętra z windą mam teraz równo sto stopni do mieszkania. Na piwo na Bogusławskiego pod tory zdecydowanie dalej, ale za to do Rynku bliziutko. Zobaczymy ile zajmie mi oswajanie nowego miejsca. Jedno jest pewne, jest co fotografować. Może powinnam zmienić nazwę bloga na: "Nadodrze krok po kroku"? :)
Niewątpliwie będzie teraz więcej zdjęć ze Śródmieścia.
Na początek zapraszam do warzywniaka "Cytrynka", który urzekł mnie swoim malowanym szyldem oraz nietypowym, jak na warzywniak asortymentem. Wyroby szklane zamiast jarzynek? Można i tak. I przyznajcie, że okna mają piękną oprawę. To właśnie te "telewizorkowe" witryny przyciągnęły moją uwagę.

   róg Jagiellończyka i Rydgiera
środa, 30 listopada 2011, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę